انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

آخرین مرحله طرح رجیستری سال ۹۶

ارسال شده توسط بهشارژ   ۲۸ - اسفند - ۱۳۹۶   بدون نظر    تعداد نمايش 608

آخرین مرحله از طرح رجیستری اجرا شد!

آخرین مرحله طرح رجیستری سال ۹۶ شامل سه برند سونی ، تکنو، شیائومی از روز شنبه ۲۶ اسفند ماه آخرین مرحله را پشت سر می گذارد.

برای ثبت و شناسه دار کردن گوشی های هوشمند وارداتی کشورمان محصولات سه کشور گفته شده شامل این طرح می باشند و خریداران باید از صحت اصالت گوشی اطمینان حاصل کنند و نسبت ثبت گوشی خود در شبکه ارتباطی کشور اقدام کنند.

براساس اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور صاحبان گوشی سونی، تکنو و شیائومی تا پایان ساعت ۲۴ روز ۲۵ اسفند شامل این طرح نمی شوند و گوشی آنها حتی بدون ثبت شناسه در شبکه ارتباطی کشور سرویس می گیرد. از بامداد ۲۶ اسفند ورود هر گوشی از سه شرکت گفته شده شامل طرح ریجستری خواهد بود و باید شناسه آن ثبت شود و در غیر این صورت بعد از یک ماه دیگر به این گوشی سرویس دهی نخواهد شد.

طرح رجیستری

طرح رجیستری

قبل از آن از آذر ماه سال جاری طرح رجیستری برای هفت برند اپل، موتورولا، گ.گل، بلک بری، ال جی، نوکیا و هواوی اجرا شده است و گوشی هایی که براسا زمان اعلام شده شناسه آنها در شبکه گمرک و شبکه ارتباطی مطابقت نداشته باشد از دسترس خارج می گردد. گوشی های سامسونگ در سال آینده از نیمه فروردین شامل طرح رجیستری می شود.

تاکنون بیش از ۵۰ هزار گوشی در راستای طرح رجیستری توسط رگولاتوری قطع شده است.

کاربران عزیز می توانند برای خرید شارژ و شارژ مستقیم همراه اول و ایرانسل- خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و همچنین خرید شارژ وایمکس به سایت بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

______________________________________

برو بالا