انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

آشنایی با USB host

ارسال شده توسط بهشارژ   ۱۲ - فروردین - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 427

آشنایی با USB host

وقتی گفته می شود که دستگاهی قابلیت میزبانی USB را دارد به این معنی است که دستگاه هایی که با داشتن درگاه یو اس بی و پشتیبانی از تکنولوژی انتقال داده یو اس بی عمل می کنند، می توانند توسط این دستگاه هدایت و کنترل شوند. شکل اختصاری آن USB Host Capabality می باشد.  دستگاه هایی مثل کیبورد و ماوس های یو اس بی ، توسط یک دستگاه مثل پاکت بی سیم مورد استفاده قرار می گیرد. برای پشتیبانی از این قابلیت و توانایی لازم است که سخت افزار چیپ USB Host Bus chip در دستگاه موجود باشد و همچنین درایورهای سخت افزاری برای برقراری ارتباط در دستگاه موجود باشد.

آشنایی با USB host

آشنایی با USB host

در دستگاه های امروزین که با کنترل شدن توسط دستگاه ها این قابلیت را به کاربر می دهند که بی نیاز از یک کامپیوتر شود مانند فلش درایور ها و پرینتر ها می توان اشاره کرد که کمترین مصرف برق دستگاه را فلش درایورها دارند.

………………………………………………………………………………

کاربران عزیز می توانند برای خرید کارت شارژ و شارژ مستقیم همراه اول و شارژ مستقیم ایرانسل- خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و همچنین خرید شارژ وایمکس به سایت بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید شارژ و خرید بسته اینترنت و پرداخت قبض با شماره گیری کد #۱۲۰۰*۷۸۹* از سیم کارت ایرانسل و رایتل وجود دارد.

______________________________________

برو بالا