انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

نسل آینده اپل واچ به دکمه های لمسی مجهز می شود

ارسال شده توسط بهشارژ   ۲۱ - خرداد - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 517

نسل آینده اپل واچ و دکمه های لمسی

بر اساس گزارشی، نسل آینده ساعت اپل به دکمه های لمسی مجهز می شود. بر اساس گزارشی اپل در آینده محصولات خود را بدون حضور دکمه فیزیکی طراحی می کند. در همین راستا بخش هایی از بدنه نسبت به لمس کاربر از خود واکنش نشان می دهند.

apple-watch

apple-watch

به نظر می رسد اپل دکمه های فیزیکی را از نسل آینده ساعت های هوشمند خود حذف کند. انتظار می رود همانند دکمه هوم آیفون، دکمه های نسل آینده اپل واچ نیز به صورت لمسی طراحی شود.

ظاهرا دکمه های مورد استفاده در نسل آینده ساعت های هوشمند اپل از Taptic Engine بهره می برد و نسبت به لمس کاربر از خود واکنش نشان می دهد.

استفاده از موتور Taptic Engine باعث می شود که احتمال خرابی دکمه ها کاهش پیدا کند و همچنین مقاومت نسل آینده اپل واچ در برابر نفوذ آب افزایش یابد. به اعتقاد منبع منتشر کننده این گزارش استفاده از دکمه لمسی افزایش ظرفیت باتری نسل بعدی اپل واچ را در پی دارد.

انتظار می رود نسل بعدی ساعت های هوشمند اپل به دو سنسور سنجش ضربان قلب مجهز شود.

به احتمال زیاد فناوری دکمه های لمسی در مدل ۲۰۱۹ اپل واچ مورد استفاده قرار بگیرد. اپل چند روز پیش سیستم عامل WatchOS 5 را در کنفرانس WWDC 2018 معرفی کرد. نسل بعدی اپل واچ به این نسخه از سیستم عامل اپل مجهز خواهد شد.

منبع: click

 ………………………………………………………………………..

کاربران عزیز می توانند برای خرید شارژ ایرانسل – خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ رایتل و همچنین خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی – خرید شارژ مستقیم و پرداخت قبض و همچنین خرید شارژ وایمکس به سایت بهشارژ مراجعه نمایند.

www.BehCharge.com

ضمنا امکان خرید شارژ و پرداخت قبض بدون نیاز به اینترنت از طریق شماره گیری کد زیر از سیمکارت های ایرانسل و رایتل و شاتل وجود دارد.

۱۲۰۰#*۷۸۹*

______________________________________

برو بالا