انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

افزایش ۵۰ درصدی سود عملیاتی سامسونگ الکترونیکس طی زمستان ۲۰۱۸

ارسال شده توسط بهشارژ   ۱۸ - فروردین - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 218

افزایش ۵۰ درصدی سود عملیاتی سامسونگ طی زمستان ۲۰۱۸ پیش بینی شد

طی سه‌ماهه‌ی اول سال جاری میلادی سامسونگ الکترونیکس پیش بینی کرده است که شاهد ۵۰ درصدی سود عملیاتی که نتیجه‌ی افزایش سوددهی در بخش تولید تراشه‌ی حافظه است خواهیم بود. بخش تولید تراشه‌ی حافظه‌ی سامسونگ تقریبا کاهش فروش گوشی‌ هوشمند و همچنین ماژول‌های مورد نیاز گوشی‌ را کم اثر می‌کند.

سامسونگ طی زمستان ۲۰۱۸ به کمک بخش تولید تراشه‌، سود عملیاتی ۱۳.۷ میلیارد دلاری به جیب می‌زند. براساس آمارهای ارائه شده ، ۷۰ سنت از سود عملیاتی سامسونگ نتیجه‌ی فروش یک دلار از تراشه‌های حافظه‌ی DRAM  این شرکت است.

افزایش تقاضا برای تراشه‌ی حافظه همچنان طی سال جاری میلادی ادامه خواهد داشت. البته رشد سود کسب‌شده در این حوزه همچون سال گذشته ۸۳ درصد نیست و به ۱۵ درصد کاهش پیدا می‌کند. افزایش عرضه‌ی محصولات توسط سامسونگ در کنار استفاده از روش‌هایی برای کاهش هزینه‌ها، روشی است که باعث افزایش سوددهی سامسونگ خواهد شد.

طبق پیش بینی های انجام شده که تحلیل گران تامسون رویترز انجام شد، سامسونگ طی سه‌ماهه‌ی اول سال جاری میلادی با افزایش ۴۶ درصدی سود عملیاتی در مقایسه با زمستان سال گذشته روبرو شود و سود عملیاتی ۱۳.۷ میلیارد دلاری کسب کند. هرچند سود عملیاتی مورد انتظار برای سامسونگ طی زمستان ۲۰۱۸ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش پیدا کرده، اما از رقم ۱۴.۳ میلیارد دلاری کسب‌ شده طی پاییز ۲۰۱۷ کمتر است.

سامسونگ الکترونیکس

سامسونگ الکترونیکس

بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، سامسونگ تنها ۶۰ تا ۶۵ درصد از سفارش اولیه مورد انتظار را تولید کرده و در اختیار اپل قرار داده است.

نزدیک به ۴۰ درصد از درآمد سامسونگ الکترونیکس را گوشی هوشمند تشکیل می دهد. به گزارش استراتژی آنالیتیکس این شرکت موفق شده است ۹.۳ میلیون دستگاه گلکسی اس ۹ را در زمستان سال جاری راهی بازار کند.

……………………………………………………………………………

قابلیت خرید شارژ و شارژ مستقیم همراه اول و شارژ مستقیم ایرانسل– خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و همچنین خرید شارژ وایمکس در سایت بهشارژ وجود دارد.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید شارژ و خرید بسته اینترنت و پرداخت قبض با شماره گیری کد #۱۲۰۰*۷۸۹* از سیم کارت ایرانسل و رایتل فراهم شده است.

______________________________________

برو بالا