انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

امن‌ ترین شهرهای جهان از لحاظ سایبری

ارسال شده توسط بهشارژ   ۲۶ - تیر - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 395

بهترین شهرهای جهان از لحاظ امنیت سایبری

به تازگی گزارش جدیدی از بهترین شهرهای جهان از لحاظ امنیت سایبری منتشر شده است که نشان می‌دهد زیر ساخت‌ های شهری چقدر می‌توانند در تامین و افزایش امنیت سایبری موثر باشند.

امنیت سایبری

امنیت سایبری

گزارش‌ های بسیاری مبنی بر اینکه کدامیک از شهرهای جهان از لحاظ امنیت سایبری بهتر رده‌ بندی شده‌ اند، منتشر شده است.

نکته حائز اهمیت آن است که این رده‌ بندی‌ ها صرفا توسط تحلیلگران و محققانی که این تحقیقات را انجام داده و نتایج خود را از طریق این وب‌سایت اعلام و گزارش داده‌اند، بیان شده و ممکن است با سایر نتایج و داده‌های موجود در گزارش‌های دیگر تفاوت داشته است.

 این گزارش به مرور و بررسی امن‌ ترین شهرهای جهان از لحاظ امنیت سایبری می‌ پردازد:

۱. آتلانتا

به‌ عنوان مرکز ایالت جورجیای آمریکا، عنوان نخستین و بهترین شهر جهان از لحاظ امنیت سایبری را به خود اختصاص داده است به گونه‌ ای که حتی از واشنگتن، پایتخت آمریکا، نیز در این زمینه پیشی و سبقت گرفته است.

۲. واشنگتن

به‌ عنوان پایتخت ایالات متحده آمریکا که یکی از مهم‌ ترین میزبانان علم و فناوری در جهان به شمار می‌رود، نیز زیر ساخت‌ های بسیاری را در عرصه علم امنیت سایبری راه‌ اندازی و برقرار کرده است تا در زمره بهترین و ایمن‌ ترین شهرهای جهان قرار بگیرد.

۳. سیلیکون ولی

سیلیکون ولی در ایالات متحده آمریکا همواره یکی از بزرگترین قطب‌ های تکنولوژی در جهان محسوب می‌شود تا به غول‌ های تکنولوژی این امکان را بدهد تا در این شهر به توسعه فناوری‌ های نوین خود در زمینه امنیت سایبری بپردازند و سپس به سایر نقاط جهان آن را عرضه کنند.

۴. لندن

از آنجا که انگلستان همواره در عرصه علم امنیت سایبری و تکنولوژی‌ های مربوطه در جهان پیشگام است، بنابر این دور از انتظار نیست که پایتخت آن یعنی شهر لندن نیز یکی از بهترین شهرهای جهان در زمینه تامین امنیت سایبری در جهان به شمار برود.

۵. آگوستا

مرکز ایالت مین آمریکاست و با اینکه در این رده‌ بندی آخرین رتبه را به خود اختصاص داده است، زیر ساخت‌ های کاملی برای تامین و افزایش ضریب امنیت سایبری برای شهروندان خود فراهم کرده است.

منبع: shahrekhabar 

……………………………………………………………..

دوستانی که قصد خرید شارژ ایرانسل – خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ رایتل و همچنین شارژ مستقیم – خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و یا خرید شارژ وایمکس را دارند می توانند به فروشگاه بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید شارژ و پرداخت قبض از طریق شماره گیری کد زیر از سیمکارت های ایرانسل و رایتل و شاتل فراهم شده است.

۱۲۰۰#*۷۸۹*

______________________________________

برو بالا