انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

۱۸۲ میلیون دلار از اموال رییس هیئت مدیره کمپانی LeEco، مسدود شد

ارسال شده توسط بهشارژ   ۲ - فروردین - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 594

۱۸۲ میلیون دلار از اموال رییس هیئت مدیره کمپانی LeEco، مسدود شد.

کمپانی LeEco سال دشواری را پشت سر گذاشته است و اوضاع بدتر از این هم می‌شود. کمپانی چینی LeEco برنامه بسیاری برای ورود به بازار ایالات متحده آمریکا داشت اما بخاطر فروش کم محصولاتش این برنامه ریزی ها را نقش بر آب کرد.

مدیر عامل LeEco به صورت داوطلبانه کناره گیری کرد و ۷۰ درصد از نیروی کار کمپانی هم تعطیل شدند. اخیرا ۱۸۲ میلیون دلار از اموال موسس LeEco مسدود شده تا تکلیف بدهی های کمپانی مشخص شود.

در سال ۲۰۱۶ شرکت LeEco برای گسترش فعالیت هایش در ایالات متحده بالغ بر ۶ میلیارد دلار از سرمایه گذاران دریافت کرد اما نتوانست این سرمایه را بازگرداند. دادگاه عالی شانگهای دارایی‌های Jia ، همسر وی و سه تن از دیگر وابستگان LeEco را مسدود کرده است و این خبر از سوی سخنگویان چینی هم تایید شده است و سران LeEco امیدوار بودند در همکاری با بانک China Merchants برنامه ای برای باز پرداخت بدهی ها فراهم آورند.

کمپانی leco

کمپانی leco

کمپانی LeEco کار خود را به عنوان سرویسی مشابه نت فلیکس در چین آغاز کرد اما به خاطر چشم اندازی که Jia برای واحد سخت افزار آن ترسیم کرده بود، به موفقیت هایی در دیگر حوزه ها نیز رسید. با این همه، رشد زودهنگام گاهی از اوقات می تواند خطرناک باشد و خود Jia هم اخیراً اعتراف کرده که اشتباهات مدیریتی زیادی سبب بروز شرایط فعلی شده است.

…………………………………………………………………………………………………

کاربران عزیز می توانند برای خرید شارژ و شارژ مستقیم همراه اول و ایرانسل- خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و همچنین خرید شارژ وایمکس به سایت بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید شارژ – پرداخت قبض و خرید بسته اینترنت با شماره گیری کد #۱۲۰۰*۷۸۹* از سیم کارت ایرانسل و رایتل وجود دارد.

 

______________________________________

برو بالا