انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

انتقال شارژ خط به خط ایرانسل

ارسال شده توسط بهشارژ   ۲۵ - شهریور - ۱۳۹۶   یک نظر    تعداد نمايش 1725

سرویس انتقال اعتبار یا همان انتقال شارژ ایرانسل روشی کاربردی است که در صورت قرار گرفتن در شرایطی که امکان تهیه شارژ برایتان مقدور نباشد براحتی به داد شما خواهد رسید. مشترکین عزیز ایرانسل در صورت تمایل می توانند با استفاده از سرویس خط به خط، سیم کارت اعتباری سایر افراد را شارژ کنند و یا قبض خط دائمی آنها را پرداخت کنند.انتقال شارژ

بهترین و راحت ترین روش برای انجام اینکار استفاده از کد USSD است.

برای انتقال شارژ و اعتبار نیاز به رمز است. برای دریافت رمز، کد #۱*۱۴۲* را از خط ایرانسل خود شماره گیری کنید. بعد از تعیین رمز، شماره خط فردی که می خواهید برای او شارژ انتقال دهید را وارد کرده سپس مبلغ مورد نظر و رمز ۴ رقمی را ارسال نمایید.

توجه: با استفاده از سرویس خط به خط امکان انتقال شارژ شگفت‌انگیز وجود ندارد.

اگر متوجه شدید که دیگران از شماره خط شما برای ارسال شارژ و یا پرداخت صورتحساب سیم‌کارت دائمی دیگران بدون اجازه استفاده کرده‌اند و یا اگر خودتان تمایل دارید از لیست تمام شماره‌هایی که برای شما شارژ ارسال کرده‌اند و یا صورتحساب شما را پرداخته‌اند و یا شما برای آنها شارژ ارسال کرده‌اید و یا صورتحسابشان را پرداخته‌اید مطلع شوید، باید به مراجع قضایی مراجعه کنید و پس از اخذ نامه در این خصوص، از طریق یکی از واحدهای حقوقی ایرانسل کار خود را دنبال کنید.

درخواست شارژ:

اگر نیاز به شارژ دارید و می خواهید از همان روش انتقال اعتبار، دوستانتان برای شما شارژ ارسال کنند کد  #۱*۱۴۲* را از خط ایرانسل خود شماره گیری کنید. سپس با وارد کردن شماره و مبلغ مورد نظر ، از شماره وارد شده درخواست اعتبار نمایید.

پس از ثبت این درخواست ، پیامکی از شماره ۱۱۱۵  برای دوست شما ارسال می شود که حاوی شماره شما، مبلغ درخواستی و کد تایید است.  شما باید برای قبول ارسال شارژ کد تأیید را به ۱۱۱۵ ارسال کنید.

———————————————————————————————————————————————-

کاربران عزیز برای خرید شارژ ایرانسل – شارژ همراه اول و شارژ رایتل و شارژ مستقیم به سایت زیر مراجعه کنید.

www.BehCharge.com

 

خرید شارژ و بسته ۳G و ۴G بدون نیاز به اینترنت مخصوص مشترکان ایرانسل و رایتل از کد زیر

۱۲۰۰#*۷۸۹*

______________________________________

یک نظر ==> نظر شما چیست؟!

  1. majid گفت:

    عالی بود ممنون


برو بالا