انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

اپلیکیشن YouTube Gaming

ارسال شده توسط بهشارژ   ۱ - مهر - ۱۳۹۷   یک نظر    تعداد نمايش 422

اپلیکیشن YouTube Gaming از دسترس خارج می‌شود

یوتیوب برای رفع سردرگمی کاربران پس از آنکه در سال ۲۰۱۵ یک اپلیکیشن جداگانه مخصوص بازی‌های ویدیویی ارائه کرد، حالا قصد دارد این برنامه را از دسترس خارج کند؛( اپلیکیشن YouTube Gaming )

حدود سه سال پیش یوتیوب بازی‌های ویدیویی خود را با نام YouTube Gaming معرفی و ارائه کرد همچنین بتواند با سرویس استریم زنده توییچ (Twitch) به رقابت بپردازد.یوتیوب تصمیم دارد اپلیکیشن اختصاصی این بخش را از دسترس خارج کند. .

رایان وایِت، مدیر بخش بازی‌های یوتیوب در گفتگو با وبسایت The Verge اعلام کرد که این بخش جهت ارتباط بین اشخاص فعال در حوزه بازی‌های ویدیویی و علاقه‌مندان به آن ایجاد شده بود، در صورتی که اپلیکیشن YouTube Gaming با آشفتگی و سر درگمی همراه بود .

اپلیکیشن YouTube Gaming

اپلیکیشن YouTube Gaming

 

وایت افزود: سردرگمی‌ هایی با ارائه اپلیکیشن YouTube Gaming در بین کاربران ایجاد شد . آتها از خود می پرسند : «آیا این فقط یک اپلیکیشن گیمینگ آنلاین است؟ این اپلیکیشن چه فرقی با بخش گیمینگ وبسایت یوتیوب دارد؟» بنابراین ما امیدواریم که با منتقل کردن امکانات این برنامه به خود وبسایت، این پیام را به اجتماع مخاطبان‌مان بدهیم که برای بخش بازی‌ها اهمیت زیادی قائل هستیم و می‌خواهیم این بخش را روی یوتیوب داشته باشیم و نقش پررنگی در گیمینگ ایفا کنیم. به نظر من ما در گذشته قدم اشتباه بزرگی در این قسمت برداشتیم.

آمار و ارقامی که در خصوص تعداد کاربران اپلیکیشن گیمینگ یوتیوب و بازدید از محتوای سایت برای عداد کاربران اپلیکیشن گیمینگ یوتیوب و میزان بازدید آنها رضایت بخش نبود و آنها تصمیم دارند تا با انتقال امکانات اپلیکیشن YouTube Gaming به داخل خود وبسایت، دسترسی راحت‌ تر به بخش استریم زنده، ویدیوهای محبوب و پیشنهادی را برای کاربران ایجاد کنند.

منبع: زومجی

…………………………………………………………………………….

دوستانی که قصد خرید شارژ ایرانسل – خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ رایتل و همچنین شارژ مستقیم ایرانسل و شارژ مستقیم همراه اول و رایتل – خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و یا خرید شارژ وایمکس را دارند می توانند به فروشگاه بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید کارت شارژ و پرداخت قبض از طریق شماره گیری کد زیر از سیمکارت های ایرانسل و رایتل و شاتل فراهم شده است.

۱۲۰۰#*۷۸۹*

______________________________________

یک نظر ==> نظر شما چیست؟!

  1. خانه هوشمند گفت:

    جالب بود

برو بالا