انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

ایراد امنیتی که در پیام رسان های بومی مشاهده شده طبیعی است

ارسال شده توسط بهشارژ   ۱۷ - فروردین - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 201

مرکز فضای مجازی گفت: ایرادهای امنیتی که در پیام رسان های بومی مشاهده شده طبیعی است

در روزهای اخیر باگ های امنیتی متعددی در پیام رسان های ایرانی کشف شده است و مرکز فضای مجازی در خصوص ایراد امنیتی در پیام رسان های بومی بیانیه ای صادر کرده است.

در روزهای اخیر روابط عمومی مرکز ملی فضای مجازی کشور در خصوص شبهات امنیتی و حفاظتی برخی از پیام رسان های داخلی در کشور اعلام کرد که باگ‌های برخی اپلیکیشن‌های مشابه خارجی که در روزهای اخیر به آنها اشاره شده، احتمال لو رفتن اطلاعات شخصی کاربران در این اپلیکیشن و دیگر ایرادهایی که در این پیام رسان اعلام شده ، به دلیل ویژگی و پیچیدگی این گونه نرم افزارها ، وجود این ایرادات در ابتدای کار طبیعی است.

ایراد امنیتی در پیام رسان های بومی

مرکز ملی فضای مجازی

مرکز ملی فضای مجازی از طریق تشکیل یک کارگروه کارشناسی از دستگاه‌های ذیربط و پیام‌رسان‌های بومی، در صدد رفع این اشکال‌هاست و به مردم ایران این اطمینان را می دهد که تمام تلاش خود را  در حفاظت از حریم خصوصی ملت ایران در فضای مجازی به عمل خواهد آورد.

……………………………………………………………………

قابلیت خرید شارژ و شارژ مستقیم همراه اول و شارژ مستقیم ایرانسل– خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و همچنین خرید شارژ وایمکس در سایت بهشارژ وجود دارد.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید شارژ و خرید بسته اینترنت و پرداخت قبض با شماره گیری کد #۱۲۰۰*۷۸۹* از سیم کارت ایرانسل و رایتل فراهم شده است.

______________________________________

برو بالا