انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

اینترنت رایگان و شبانه همراه اول در زمستان نیز ادامه دارد

ارسال شده توسط بهشارژ   ۱۳ - دی - ۱۳۹۶   بدون نظر    تعداد نمايش 615

اینترنت شبانه رایگان همراه اول ادامه دارد

بسته های نامحدود شبانه برخی از ISPها بعد از مدل جدید فروش اینترنت ثابت از چارت جدول تعرفه های آنها حذف شده و وزیر ارتباطات مردم را دعوت به استفاده بسته های شبانه اپراتورها کرده است. با توجه به استقبال مردم در فصول گذشته از بسته‌های نامحدود شبانه اپراتور اول و همچنین نیاز مبرم بسیاری از کاربران امروزه اینترنت، این شرکت قصد دارد طرح ترافیک نامحدود شبانه‌ خود را در فصل زمستان نیز به مشترکین خود ارائه کند.

اینترنت همراه اول

در این طرح کلیه مشترکین همراه اول که از بسته های اینترنت نوترینو استفاده می‌ کنند، می‌توانند از ساعت ۳ بامداد تا ۷ صبح از ترافیک نامحدود رایگان بهره مند شوند. قابل توجه است که تمامی مشترکین اعتباری و دائمی که بسته اینترنت فعال دارند، می توانند از این طرح استفاده کنند و این هدیه شامل مشترکینی که از اینترنت با تعرفه آزاد (شارژ پولی موبایل خود) استفاده می کنند، نمی شود.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، به دنبال طرح قبلی که در فصل پاییز اجرا شد، طرح ترافیک نامحدود رایگان شبانه، در زمستان نیز ارائه خواهد شد. این طرح شامل ترافیک اینترنت بین الملل و هم چنین سایت های داخلی و خارجی است و همچنین قابل فعال بودن در کنار کلیه طرح‌های دیگر و بسته‌های دیگر همراه اول را داراست. همچنین مشترکینی که از هریک از درگاه های فعالسازی مانند #۱*، #۱۰*، #۱۰۰*، #۱۰۰۰*، پیامک ۸۰۸۰، پیامک ۱۰، وب سایت و اپلیکیشن «همراه من» و IVR اقدام به خرید بسته کنند، مشمول این طرح می شوند.
گفتنی است این طرح به صورت خودکار برای کلیه مشترکینی که در حال حاضر بسته دیتای روشن دارند فعال شده و نیازی به شماره گیری کد خاصی برای فعالسازی طرح نیست.

منبع: دیجیاتو

 

دوستان گرامی برای خرید شارژ بصورت پین و همچنین خرید شارژ مستقیم – شارژ سیم کارتهای خارجی و پرداخت قبض به سایت زیر مراجعه کنید.

www.BehCharge.com

همچنین برای خرید شارژ و پرداخت قبض می توانید کد #۱۲۰۰*۷۸۹*  را از سیم کارت ایرانسل و یا راینل شماره گیری نمایید.

______________________________________

برو بالا