انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

اینستاگرام به زودی شما را از میزان وقتی که برای آن می گذارید مطلع می کند

ارسال شده توسط بهشارژ   ۲۹ - خرداد - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 432

میزان وقتی که برای اینستاگرام می گذارید:

اینستاگرام در نظر دارد همانند ویژگی جدید سیستم‌عامل iOS 12، قابلیتی را در نسخه جدید اپلیکیشن خود قرار دهد که میزان وقت صرف شده‌ی کاربران در این شبکه اجتماعی را به آن‌ها گزارش می‌دهد.

اینستاگرام

اینستاگرام

یکی از قابلیت‌های جالب سیستم‌عامل iOS 12 گوشی‌های آیفون این است که اپل مدت زمانی که کاربرانش برای این گوشی‌ ها صرف می‌کنند را اندازه‌گیری کرده و به آن‌ ها گزارش می‌دهد. حال این خبر گزارش شده است که اینستاگرام نیز به دنبال پیشنهاد ویژگی مشابهی در این زمینه به کاربرانش است. بر اساس تصاویری که توسط یکی از کاربران (Jane Manchun Wong) در کد‌های اپلیکیشن اندروید این شبکه اجتماعی به دست آمده است، اینستاگرام نام این قابلیت را User Insights گذاشته است و این قابلیت مدت زمانی که کاربران هر روز در اینستاگرام صرف می‌کنند را به آن‌ ها گزارش می‌دهد. همانند قابلیت take a break reminder سرویس پخش ویدیو یوتیوب، کاربران در نسخه جدید (که البته هنوز منتشر نشده است) می‌توانند برای خود یادآوری تنظیم کنند که با عبور از حد مشخصی از استفاده از اینستاگرام، هشداری به آن‌ ها در این زمینه نشان داده شود و آن‌ ها برای کمی استراحت و دوری از این شبکه اجتماعی اقدام کنند.

ویژگی دیگری همراه این قابلیت این است که کاربران می‌توانند تعداد اعلان‌ هایی که از جانب اپلیکیشن این شبکه اجتماعی برای آن‌ ها ارسال می‌شود را محدود کنند و این گونه مقداری از استفاده خود از آن را کاهش بدهند. کاربران می‌توانند از منوی موجود در صفحه پروفایل خود در اپلیکیشن گوشی‌ های هوشمند این شبکه اجتماعی، برای دسترسی به گزینه ی User Insights اقدام کنند.

نکته مهم در این مسئله این است که به احتمال زیاد در آینده‌ ای نزدیک چنین قابلیتی را می‌توانیم در اپلیکیشن‌ های زیادی مشاهده کنیم و دلیل آن استفاده بیش از حد عده‌ای از این پلتفرم‌ها و شبکه‌های اجتماعی است که این روزها در مقابل چنین پدیده‌ ای، جنبشی با عنوان سلامتی هر روز در حال بزرگ‌ تر شدن است و برای همین ممکن است در آینده‌ ای نزدیک قابلیت‌ های خاموش کردن اجباری و یا از دسترس خارج کردن اپلیکیشن‌ ها در بازه‌ های مشخص هم به گوشی‌ های هوشمند اضافه شود. چیزی که بدون شک کسی دوست ندارد اتفاق بیافتد.

منبع: shahrsakhtafzar

……………………………………………………………………..

دوستانی که قصد خرید شارژ ایرانسل – خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ رایتل و همچنین شارژ مستقیم – خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و یا خرید شارژ وایمکس را دارند می توانند به فروشگاه بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید شارژ و پرداخت قبض از طریق شماره گیری کد زیر از سیمکارت های ایرانسل و رایتل و شاتل فراهم شده است.

۱۲۰۰#*۷۸۹*

______________________________________

برو بالا