انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

برندگان شهریورماه ۹۴ از جشنواره تابستانه

ارسال شده توسط بهشارژ   ۱۲ - مهر - ۱۳۹۴   یک نظر    تعداد نمايش 6465

قرعه کشی مرحله نهم ویژه شهریورماه نیز همانند دوره های قبل انجام و برندگان شهریورماه ۹۴ نیز مشخص گردید. با تشکر صمیمانه از همه مشتریان عزیز که همیشه با خریدهای خود از فروشگاه بهشارژ و کد USSD حامی ما بوده و خواهند بود.

قرعه کشی شهریورماه نیز مثل قرعه کشی های مرداد و تیر، دارای دو بخش بود که بخش اول اهدای یکدستگاه تبلت لنوو یوگا تبلت ۸ به ارزش تقریبی ۶۰۰/۰۰۰ تومان به قید قرعه به یک نفر از عزیزانی که چه از طریق سایت و چه از طریق کد #۱۲۰۰*۷۸۹* مبلغ شارژ خریداری شده آنها در طول یکماه بیش از ۲۰۰۰۰ تومان شارژ بوده است.

بخش دوم اهدای شارژ هدیه بدون قرعه کشی به ۹۵ نفر اول که چه از طریق سایت و چه از طریق کد USSD بیشترین مبلغ شارژ را خریداری کرده بودند.

قرعه کشی شهریور بر اساس شماره موبایل افراد انجام شده است. یعنی کاربرانی که هنگام خرید از سایت، شماره موبایل خود را وارد کرده بودند در قرعه کشی شرکت داده شدند. برای خرید از کد #۱۲۰۰*۷۸۹* نیازی به ایمیل نیست.

نتایج قرعه کشی بشرح زیر است:

برنده یک دستگاه تبلت لنوو یوگا تبلت ۸
خانم عصمت رخصتی فرد از استان فارس شهرستان اقلید روستای چشمه رعنا با شماره ۱۸۹—–۰۹۳۳

winner_no_img

از برندگان خانم عکسی در سایت قرار داده نمی شود.

برای مشاهده قبض پستی ارسال جایزه، بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

برای مشاهده کامل اطلاعات مرسوله، اینجا را کلیک کرده وارد سایت اداره پست شوید و کد رهگیری موجود در قبض پستی را وارد نمایید. سپس بر روی گزینه جزئیات بیشتر کلیک کنید.

برندگان شارژ هدیه

منتظر قرعه کشیهای بعدی فروشگاه بهشارژ باشید.

بازگشت به فروشگاه بهشارژ   —   برندگان قرعه کشی مردادماه  —  برندگان قرعه کشی تیرماه

______________________________________

یک نظر ==> نظر شما چیست؟!

  1. بهشارژ گفت:

    با سلام و ادب
    از اینکه تا کنون از ما خرید کرده اید سپاسگذاریم. دوست گرامی ما به وضوح قرعه کشیهای مربوط به هر ماه را در سایت اطلاع رسانی می کنیم. هم اکنون هم می بینید که هیچ بنری مربوط به قرعه کشی در سایت اصلی وجود ندارد. حتی در وبلاگ هم هیچ مطلبی در مورد قرعه کشی برای ماههای مهر و یا آبان وجود ندارد و این به این معنیست که فعلا قرعه کشی جدیدی ایجاد نشده است. امیدواریم همراهی شما با ما صرفا بخاطر قرعه کشی نباشد.

    با تشکر

برو بالا