انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

ایرانسل به مشترکین خود بسته بلند مدت جدید اینترنت عرضه کرد

ارسال شده توسط بهشارژ   ۷ - شهریور - ۱۳۹۶   بدون نظر    تعداد نمايش 553

ایرانسل بسته های جدید اینترنتی در اختیار مشترکین خود قرار داده که در ادامه به توضیح کامل خبر می پردازیم.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، ۱۲ بسته بلندمدت جدید، در بازه‌های زمانی سه، ۶ و ۱۲ ماهه ارائه شده‌ اند و در حجم‌های ۹ گیگابایتی تا ۱۲۰ گیگابایتی، سریعترین و گسترده‌ ترین اینترنت همراه ایران را در اختیار مشترکان ایرانسل قرار می‌ دهند.

بسته اینترنت ایرانسل

بسته‌ های سه ماهه جدید شامل بسته‌ های ۹، ۱۸، ۲۴، ۳۶، ۴۸ و ۷۲ گیگابایتی هستند. بسته‌ های ۶ ماهه در حجم‌ های ۱۸، ۳۶ و ۴۸ گیگابایتی و بسته‌ های ۱۲ ماهه نیز در حجم‌ های ۷۲، ۹۶ و ۱۲۰ گیگابایتی ارائه شده‌ اند.

فهرست کامل بسته‌ اینترنت ایرانسل در وب‌سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir/packages در دسترس قرار گرفته است.

همچنین فعال‌ سازی این بسته‌ ها با شماره‌ گیری کد دستوری *۵۵۵*۵# (ستاره ۵۵۵ ستاره ۵ مربع) و یا با استفاده از نرم‌ افزار کاربردی «ایرانسل من» نیز امکان‌ پذیر است.

امکان دریافت آخرین نسخه اپلیکیشن ایرانسل من از طریق وب‌سایت ایرانسل به نشانیirancell.ir/myirancell و نیز فروشگاه‌ های اپلیکیشن Google Play Store، کافه بازار و اپ استور فراهم است.

علاوه بر این، پرتال وب ایرانسل من به نشانی my.irancell.ir خرید بسته‌ های اینترنتی و مدیریت حساب ایرانسلی را برای مشترکان ایرانسل امکان‌ پذیر کرده است.

بسته‌ های دوازده‌ گانه جدید ایرانسل برای استفاده توسط مشترکان دائمی و اعتباری در دسترس است و تمامی مشترکان اینترنت همراه نسل ۳، ۴ و ۴٫۵ ایرانسل می‌ توانند این بسته‌ ها را روی حساب خود فعال کنند.

ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران، تاکنون ۲۴۶۵ شهر، دهستان و جاده را تحت پوشش نسل سوم اینترنت همراه (۳G)، ۱۳۱۴ شهر، دهستان و جاده را تحت پوشش نسل چهارم اینترنت همراه (۴G/LTE) و ۲۵۷ شهر را تحت پوشش اینترنت همراه نسل ۴٫۵ قرار داده است.

جدول بسته اینترنت ایرانسل

منبع: ایرانسل

 

شارژ مستقیم

______________________________________

برو بالا