انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

بهترین آنتی ویروس های مرداد ۱۳۹۷ برای ویندوز ۱۰

ارسال شده توسط بهشارژ   ۱۰ - مرداد - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 446

معرفی بهترین آنتی ویروس‌ های مرداد ۱۳۹۷ برای ویندوز ۱۰

انستیتو امنیتی AV-TEST در تازه‌ ترین دور از بررسی‌ ها و رتبه بندی خود به انتخاب بهترین آنتی ویروس برای سیستم عامل ویندوز ۱۰ پرداخته است.

آنتی ویروس

best-antivirus

در این دور از بررسی‌ ها، آنتی ویروس Avira ,Kaspersky و McAfee در صدر چارت قرار گرفته‌ اند و توانسته اند امتیاز ۶ از ۶ را در هر یک از بخش‌ های محافظت، تأثیر بر سرعت و استفاده آسان به دست بیاورند. همچنین Avast Free Antivirus ،AVG Internet Security ،Bitdefender Internet Security و Symantec Norton Security هر یک با مجموع امتیاز ۱۷٫۵ از ۱۸، عملکرد نزدیک به عالی را به نمایش گذاشته‌ اند. اما در این دور آنتی ویروس Comodo Internet Security  و PC Pitstop PC Matic با کسب امتیاز ۱۵٫۵ از ۱۸، ضعیف‌ ترین عملکرد را به نمایش گذاشتند.

شاید قابل‌ توجه‌ ترین یافته این دور از بررسی‌ ها، عملکرد بسته امنیتی Kaspersky Internet Security باشد، این محصول توانسته برای ماه زیادی در صدر جدول قرار بگیرد و بهترین عملکرد را به نمایش بگذارد. این محصول کمپانی Kaspersky  توانسته نه تنها هر یک از تست‌ های سه‌ گانه بالاترین امتیاز ممکن را کسب کند، بلکه ۱۰۰ درصد از حملات روز صفر را نیز مسدود کرده و تمامی بدافزار های استفاده شده ظرف چهار هفته بررسی را شناسایی کرده است.

همچنین Kaspersky Internet Security در استفاده آسان نیز بی نقص عمل کرده و خبری از تشخیص اشتباه وب سایت یا برنامه‌ ها نبوده است.

منبع: شهر خبر

………………………………………………………….

دوستانی که قصد خرید شارژ ایرانسل – خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ رایتل و همچنین شارژ مستقیم ایرانسل و شارژ مستقیم همراه اول و رایتل – خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و یا خرید شارژ وایمکس را دارند می توانند به فروشگاه بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید کارت شارژ و پرداخت قبض و شارژ مستقیم از طریق شماره گیری کد زیر از طریق سیمکارت های ایرانسل و رایتل و شاتل فراهم شده است.

۱۲۰۰#*۷۸۹*

______________________________________

برو بالا