انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

به روز رسانی ویندوز ۱۰

ارسال شده توسط بهشارژ   ۲۵ - شهریور - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 432

با ویژگی مهم در به‌روزرسانی اکتبر ۲۰۱۸ ویندوز ۱۰ آشنا شوید

چیزی به انتشار به روز رسانی اکتبر ۲۰۱۸ ویندوز ۱۰ نمانده است . این به‌روزرسانی که در حال حاضر روی مرز انتشار پا گذاشته، ویژگی‌های جدیدی که کاربردی هم باشند کم ندارد. در ادامه این مقاله به ویژگی های این نسخه می پردازیم ممکن است نسخه نهایی حاوی برخی از این ویژگی ها نباشد .

  • حالت تاریک برای اپ‌های مایکروسافت

از ویژگی های به روز رسانی اکتبر ۲۰۱۸ ویندوز ۱۰ حالت تاریک است .برای دسترسی به حالت تاریک ویندوز ۱۰ نیز ابتدا می‌بایست مسیر Settings > Personalization > Colors را دنبال کنید. سپس به پایین صفحه بیایید و تنظیمات Choose your default app mode را روی حالت Dark بگذارید.

  • وضعیت ابزار اسکرین‌شات ویندوز بهبود یافته است

وضعیت اسکرین شات گرفتن ویندوز ۱۰ در بروز رسانی اکتبر ۲۰۱۸ کمی بهبود یافته است و ابزار قدرتمندتری جایگزین ابزار فعلی خواهد بود که نحوه اسکرین‌شات گرفتن و اشتراک گذاری آن‌ها به طور قابل قبولی دست‌خوش تغییر می‌شود.

  • ریاسترات های کمتر

مایکروسافت می خواهد در به‌رورزسانی اکتبر ۲۰۱۸ ویندوز ۱۰ کمی از حجم ری‌استارت‌های بی‌جهت و بد موقع این سیستم عامل برای نصب آپدیت‌های تازه بکاهد.

به روز رسانی ویندوز 10

به روز رسانی ویندوز ۱۰

  • اپ Your Phone

ویژگی‌های اپ Your Phone انتقال عکس از موبایل به پی‌سی راحت می‌شود و دیگر نیازی نیست که برای چنین کارهایی نیاز به ایمیل باشد. و به راحتی می توانید تصاویر موبایل خود را به داخل حافظه سیستم انتقال دهید البته اپ Your Phone دارای ایراداتی است که در آینده برطرف خواهد شد .

منبع : دیجیاتو

……………………………………………………………………………………….

دوستانی که قصد خرید شارژ ایرانسل – خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ رایتل و همچنین شارژ مستقیم ایرانسل و شارژ مستقیم همراه اول و رایتل – خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و یا خرید شارژ وایمکس را دارند می توانند به فروشگاه بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید شارژ – پرداخت قبض و خرید بسته اینترنت ایرانسل و بسته اینترنت همراه اول از طریق شماره گیری کد زیر از سیمکارت های ایرانسل و رایتل و شاتل فراهم شده است.

۱۲۰۰#*۷۸۹*

______________________________________

برو بالا