انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

تغییر نام سیستم عامل پوشیدنی گوگل

ارسال شده توسط بهشارژ   ۱۶ - فروردین - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 505

سیستم‌عامل پوشیدنی گوگل تغییر نام داد

در بین بازار فناوری‌های پوشیدنی و گوگل تغییر نام سیستم عامل پوشیدنی گوگل، یک اقدام جدید محسوب می شود تا به دنبال تغییر نام گوگل قابلیت‌های جدید و امکانات بیشتر به این پلتفرم همراه اضافه شود.

این اقدام در حالی صورت گرفت که  از هفته گذشته شایعاتی مبنی بر تغییر برند مایکروسافت برای حضور در بازار جهانی فناوری‌های پوشیدنی منتشر شده بود و بازار جهانی منتظر بود گوگل سیستم‌عامل «اندروید وییِر ۳٫۰»  را عرضه کند که این شرکت خبر تغییر نام آن را منتشر نمود.
گوگل طی توضیحاتی در رابطه با تغییر نام اعلام کرد: این اقدام گامی نوین در بازار فناوری‌های پوشیدنی و شرکت مذکور است تا به دنبال تغییر نام، قابلیت‌های جدید و امکانات بیشتری به این پلتفرم همراه اضافه شود.
در آینده نزدیک شرکت گوگل تصمیم دارد از نخستین نسخه سیستم‌عامل Wear OS رونمایی کند و هوآوی نخستین کمپانی در جهان خواهد بود که محصولاتی را مبتنی بر این سیستم‌عامل روانه بازار خواهد کرد.

شرکت گوگل با تغییر نام پلتفرم پوشیدنی خود به Wear OS نشان داد که دستگاه‌های مبتنی بر آن می‌توانند با تمامی دستگاه‌های موبایلی جهان سازگاری داشته و محدود به دستگاه‌های موبایلی اندرویدی نخواهند شد.

سیستم‌عامل پوشیدنی گوگل

سیستم‌عامل پوشیدنی گوگل

گوگل اعلام کرد: «فناوری جدید ما با همکاری شرکت‌های بزرگ فعال در عرصه دستگاه‌های پوشیدنی توسعه یافته است. در سال ۲۰۱۷ میلادی سه مدل از ساعت‌های مچی هوشمند مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید وییِر با آیفون سازگار بوده و سال جاری، این اتفاق گسترش خواهد یافت»

……………………………………………………………………

قابلیت خرید شارژ و شارژ مستقیم همراه اول و شارژ مستقیم ایرانسل– خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و همچنین خرید شارژ وایمکس در سایت بهشارژ وجود دارد.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید شارژ و خرید بسته اینترنت و پرداخت قبض با شماره گیری کد #۱۲۰۰*۷۸۹* از سیم کارت ایرانسل و رایتل فراهم شده است.

______________________________________

برو بالا