انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

تلویزیون OnePlus TV

ارسال شده توسط بهشارژ   ۲۶ - شهریور - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 412

معرفی تلویزیون OnePlus TV

تلویزیون OnePlus TV  نخستین تلویزیون وان پلاس به سیستم عامل اختصاصی این شرکت و دستیار دیجیتالی گوگل اسیستنت تجهیز خواهد بود و قرار است به زودی معرفی شود. شرکت وان پلاس خبر از نخستین تلویزیون هوشمند داده است . نام این محصول OnePlus TV می باشد . تلویزیون وان پلاس دارای کیفیت عکس و صوت مناسب بهره مند می باشد و به صورت هماهنگ و یکپارچه با وسایل منزل شما کار کند . در تالار گفتگوی سایت وان پلاس جزئیات کوتاهی در مورد یک محصول جدید ثبت شده و خبر از رونمایی در آینده‌ای نزدیک می‌دهد. OnePlus  در حال کار بر روی یک تلویزیون هوشمند است و به برخی از قابلیت‌های اتوماسیون خانگی تجهیز خواهد بود.

تلویزیون OnePlus TV یک تلویزیون اندرویدی که با بهره گیری از دستیار دیجیتالی گوگل اسیستنت با یگر دیوایس‌های هوشمند خانگی شما نظیر دیگر تلیزیون اندروید‌تان ارتباط برقرار کند. وان پلاس از نظر قیمتی نیز رقابتی عمل کرده که مشابه سیاست شرکت وان پلاس در بازار گوشی های هوشمند خواهد بود و هنوز قیمت نهایی تلویزیون OnePlus TV یک راز است.

تلویزیون OnePlus TV

تلویزیون OnePlus TV

شرکت OnePlus از سال ۲۰۱۳ روی ساخت بهترین گوشی هوشمند متمرکز بوده است و در طول این زمان تیم OnePlus به تجربه بسیاری از نرم افزار، سخت افزار، طراحی، توسعه محصول و ارائه بهترین تجربه کاربری رسیده است و باعث شده است بتوانند هترین تجربه را در تلویزیون OnePlus TV تولید کنند.

منبع : گجت نیوز

………………………………………………………………………

دوستانی که قصد خرید شارژ ایرانسل – خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ رایتل و همچنین شارژ مستقیم ایرانسل و شارژ مستقیم همراه اول و رایتل – خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و یا خرید شارژ وایمکس را دارند می توانند به فروشگاه بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید شارژ – پرداخت قبض و خرید بسته اینترنت ایرانسل و بسته اینترنت همراه اول از طریق شماره گیری کد زیر از سیمکارت های ایرانسل و رایتل و شاتل فراهم شده است.

۱۲۰۰#*۷۸۹*

______________________________________

برو بالا