انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

جلسه هم افزایی نوآوران و سرمایه گذاران عرصه فناوری برگزار شد

ارسال شده توسط بهشارژ   ۲۴ - فروردین - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 169

جلسه هم افزایی نوآوران و سرمایه گذاران عرصه فناوری برگزار شد

مدیر فعالان حوزه اقتصاد دانش بنیان گفت: گروه های دانش بنیان زیادی در کشور فعالیت می کنند که برای موفقیت آنها ارتباط مؤثر و پیوسته میان آنها ضروری است. به گزارش خبرنگار حوزه فن آوری های نوین، گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، جلسه هم افزایی و سرمایه گذاران در عرصه فناوری با حضور بیش از ۳۰ نوآور در سالن ساختمان شهید شهبازی سازمان بسیج دانشجویی برگزار گردید. مدیر فحاد (فعالان حوزه اقتصاد دانش بنیان)، آقای حسین اصغری در ابتدای این مراسم هدف از تشکیل این جلسه را معرفی فعالان این حوزه و ارتباط گیری در آینده دانست و گفت: شرکت های دانش بنیان زیادی در کشور فعالیت می کنند که برای موفقیت آنها ارتباط مؤثر و پیوسته میان آنها ضروری است.

وی با توجه به موفقیت های شرکت های دانش بنیان در سالهای اخیر گفت: با توجه به پیشرفت های سال های گذشته و همچنین اهمیت توسعه فعالیت های فناورانه لازم است ارتباط بهتر و مؤثری میان شرکت های دانش بنیان و شرکت های خدماتی برای گسترش فعالیت ها و صادرات محضولات این شرکتها بوجود آید.

در ادامه جلسه یکی از مدیران شرکت های دانش بنیان با قدردانی از مسئولان بسیج دانشجویی در برگزاری این جلسه هم اندیشی نیز گفت: در دانشگاه خواجه نصیر مجموعه ای از دانشجویان محقق را جمع آوری کرده ایم و در زمینه ارتباط با ۳ گروه صنعت گران، استارت آپ های نوپا و شرکت های دانش بنیان اقدامات خوبی را به عمل رسانده ایم. همچنین یکی دیگر از مسئولان یک شرکت دانش بنیان ۳ کار مشاوره، تبادل فناوری، بازاریابی و فروش را از تخصص های شرکت خود در زمینه علوم نوین دانست و اضافه کرد: مشکل بسیاری از شرکت های دانش بنیان ضعف در تبلیغات و نشان دادن محصولات خود برای حضور در بازارهای هدف است و نیز خاطر نشان کرد : تاکنون با بسیاری از گروه های علمی و دانش بنیان فعالیت داشته ایم و بازار فناورانه شرکت های مرتبط با خودمان را در نمایشگاه های بین المللی کشورهای منطقه از قبیل گرجستان و قرقیزستان عرضه کرده ایم. همچنین این مدیر شرکت اولویت های تجاری این گروه را بازاریابی محصولات فناورانه، صادرات محصولات شرکت های توانمند، تبادل فناوری و جذب سرمایه جهت راه اندازی سامانه بازاریابی فناورانه دانست و گفت: پروژه های دارای طرح توجیحی تا مبلغ ۲ میلیارد تومان از کمک های این شرکت برخوردار خواهند شد.

یکی دیگر از مسئولان شرکت های دانش بنیان با اشاره به وضعیت کمبود آب و منابع اولیه در کشور گفت: ما در زمینه تولید قشر پلیمری فعالیت می کنیم که در طرح های تصفیه فاضلاب، تصفیه روغن های خوراکی مورد استفاده در دامداری ها و تصویه روغن های صنعتی در کارخانه ها کاربرد دارد. صنایع گوناگون نیازمند خدمات فیلتراسیون هستند و ما می توانیم این خدمات را به شرکت های صنعتی عرضه ماییم.

شرکت های دانش بنیان

شرکت های دانش بنیان

یکی دیگر از شرکت های دانش بنیان در حوزه انجام پروژه های صنعتی، تحلیل روندها، اجرای برنامه و تجاری سازی خدمات خود ارائه داد و آمادگی خود را در زمینه مشاوره و تجاری سازی طرح های شرکت های دانش بنیان دیگر اعلام کرد.ارتباط گیری با هنرمندان، معرفی صنایع دستی، ایده پردازی و کمک به تولید انبوه و صادرات صنایع دستی به ۶ کشور جهان از خدمات یک شرکت دیگر دانش بنیان در زمینه توسعه گردشگری و صنایع دستی بود.

…………………………………………………………………

کاربران عزیز می توانند برای خرید شارژ ایرانسل – خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ رایتل و همچنین خرید شارژ مستقیم- خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و همچنین خرید شارژ وایمکس به سایت بهشارژ مراجعه نمایند.

www.BehCharge.com

ضمنا امکان خرید شارژ و پرداخت قبض بدون نیاز به اینترنت از طریق شماره گیری کد زیر از سیمکارت های ایرانسل و رایتل و شاتل وجود دارد.

۱۲۰۰#*۷۸۹*

 

______________________________________

برو بالا