انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

حمله هکری به ایمیل های سازمانی

ارسال شده توسط بهشارژ   ۱ - خرداد - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 379

توصیه ایمنی جهت حمله هکری به ایمیل های سازمانی

طبق گزارشهای دریافتی، سرویس اخبار تکنولوژی از ایسنا ، حملات هکرها برای مختل کردن سرویس دهنده های ایمیل سازمانی در سطح کشور افزایش شدیدی داشته است. این حملات در قالب  بر روی رمز عبور password از طریق پروتکل های imap  و pop3  و نیز حمله DOS  از طریق ارسال دستورات پی در پی imap  و pop3 انجام می شود.حملات فوق عمدتا از بلوک IP  آدرسهای زیر دیده شده است:

۹۲٫۶۳٫۱۹۳٫۰/۲۴
۵٫۱۸۸٫۹٫۰/۲۴

حمله هکری به ایمیل های سازمانی

حمله هکری به ایمیل های سازمانی

 

 

به این شکل توصیه شده است تا مدیران سیستم نسبت به بررسی وضعیت امنیتی سرورهای ایمیل خود و اجبار کاربران در انتخاب رمزهای عبور مناسب و پیچیده اقدام کنند.هیچنین ضروری است سیاست مسدودسازی حساب کاربری در صورت چندین بار تلاش با رمز موفق (account lockout) فعال بوده و مدیران سیستم ضمن نظارت بر رویداد نماهای ثبت شده در سرور ایمیل، در صورت مواجه با اختلال های مشابه، موضوع را به اطلاع مرکز ماهر برسانند.

منبع: http://www.shahrekhabar.com

 

……………………………………………………………………

کاربران عزیز می توانند برای خرید شارژ ایرانسل – خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ رایتل و همچنین خرید شارژ مستقیم- خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و همچنین خرید شارژ وایمکس به سایت بهشارژ مراجعه نمایند.

www.BehCharge.com

ضمنا امکان خرید شارژ و پرداخت قبض بدون نیاز به اینترنت از طریق شماره گیری کد زیر از سیمکارت های ایرانسل و رایتل و شاتل وجود دارد.

۱۲۰۰#*۷۸۹*

______________________________________

برو بالا