انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

خنک سازی همزمان پردازنده و مادربرد با خنک کننده یکپارچه EK

ارسال شده توسط بهشارژ   ۱۷ - تیر - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 543

خنک سازی همزمان پردازنده و مادربرد:

 EKاز جدید ترین خنک کننده مایع یکپارچه خود برای مادربردهایMSI X470 Gaming M7 که بر پایه پردازندههای رایزن AMD توسعه داده شدهاند، رونمایی کرد.

خنک‌کننده

خنک‌کننده

بدون شک یکی از کمپانی های حرفه ای در زمینه تولید خنک کننده های مایع را کمپانی EK   تشکیل میدهد که در جدیدترین نمونه، از یک کولر یکپارچه (All in One) برای کامیپوتر های شخصی رونمایی کرده است. این کولر که به طور همزمان هم پردازنده مرکزی و هم VRM مادربرد (ماژول‌های تنظیم ولتاژ) را خنک میکند، برای مادربردهای MSI X470 Gaming M7  تولید شده است. همانند دیگر محصولات اخیر این کمپانی، این نمونه هم همراه یک نوار نورپردازی RGB LED یکپارچه با ۴ پین همراه شده است و میتواند تمامی نیازهای نورپردازی مورد انتظار را تامین کند. RGB LED درون بلاک یگانه آن با سیستم نورپردازی MSI Mystic Light Sync سازگار بوده و کاملاً میتوان آن را شخصی سازی کرد.

این خنک کننده برای سوکت AM4 کمپانی AMD و پردازندههای نسل دوم رایزن آن توسعه داده شده است که البته از نسل هفتم پردازندههای A-series/Athlon هم پشتیبانی میکند. در این سیستم، مایع خنککننده به طور مستقیم به ناحیه حیاتی در تماس با پردازنده جریان دارد و این گونه میتواند به راحتی گرمای تولید شده را جذب کرده و زمینه را برای اورکلاک و تحت فشار گذاشتن سیستم فراهم کند. همچنین محصول مونوبلاک (دارای یک بلاک یکپارچه روی مادربرد) EK که نام دقیق آن EK-FB MSI X470 M7 RGB است، از طراحی جریان بالا بهره میبرد و به راحتی میتوان از آن در کنار موتورها و پمپهای ضعیف تر هم استفاده کرد.

بخش زیرین بلاک این خنک کننده را ترکیبی از ورقهای نیکلی روکش داده شده با مس تشکیل میدهد و این در حالی است که بخش رویی آن را مادهای شیشه ای از جنس اکرلیک پوشانده است.

این کولر با استفاده از سوکت ۴ پین LED به مادربرد متصل میشود و از همه اتصالات ۴ پین ۱۲ ولتی استاندارد هم پشتیبانی میکند. همچنین میتوان نوار LED اطراف آن را برای تنظیم جهت کابل خروجی از جای خود خارج کرد. همچنین امکان تعویض این نوار عادی با نوارهای LED دیجیتالی هم وجود دارد. با این حال این نوار دیجیتالی صرفاً با هدر های LED دیجیتالی ۳ پینی مادربرد ها سازگاری دارد.

این محصول در تعدادی از بازارهای اروپایی از هم اکنون قابل پیشخرید است و قیمت خرده فروشی آن ۱۵۴.۹۹ دلار اعلام شده است.

منبع: shahrsakhtafzar

……………………………………………………………….

دوستانی که قصد خرید شارژ ایرانسل – خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ رایتل و همچنین شارژ مستقیم – خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و یا خرید شارژ وایمکس را دارند می توانند به فروشگاه بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید شارژ و پرداخت قبض از طریق شماره گیری کد زیر از سیمکارت های ایرانسل و رایتل و شاتل فراهم شده است.

۱۲۰۰#*۷۸۹*

______________________________________

برو بالا