انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

خنک کننده Cooler Master MA410M

ارسال شده توسط بهشارژ   ۱ - خرداد - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 444

زیبا ساختن سیستم خود با استفاده از خنک کننده Cooler Master MA410M:

Cooler Master یک خنک کننده بادی جدیدی به نام MasterAir MA410M با برخورداری از نور پردازی RGB معرفی نمود که از طراحی اختصاصی و یک جفت خنک کننده (فن) برای خنک نگه داشتن پردازنده های امروزی بهره می گیرد.خنک کننده MasterAir MA410M از فناوری CDC  ۲٫۰  (تماس مستقیم پیوسته) در بخش هسته بهره می برد که یکی از فناوری های به ثبت رسیده کولر مستر به حساب می آید.این خنک کننده از هماهنگ سازی نورپردازی از طریق مادربرد حمایت می کند. همچنین همراه با آن یک کنترلر دستی نیز تعبیه شده است که در صورت پشتیبانی نکردن مادربرد از نورپردازی خارجی، بتوان نورپردازی این کولر را تشخیص داد.خنک کننده MA410M دارای چهار لوله ناقل گرما مسی در تماس مستقیم با سطح پردازنده و یک جفت فن ۱۲۰ میلی متری MasterFans (MF120R) با نورپردازی RGB LED قابل پشتیبانی می باشد.

نور پردازی این خنک کننده ها در ترکیب با مادربردهای سازگار با آن از نمایش طیف رنگی پشتیبانی می نماید.

خنک کننده MA410M

خنک کننده MA410M

 

فن های این خنک کننده تحت چینش دمنده- مکنده (Push-pPull) نصب شده اند که سرعت آنها از طریق تکنیک PWM قابل کنترل می باشد و می توان بین ۶۵۰ تا ۱۸۰۰ دور در دقیقه تنظیم شود.این فن ها حداکثر قادر به جابجایی حجم هوا معادل  ۵۳٫۳۸CFM با فشار ۱٫۶۵ میلی متر آب هستند و آلودگی صوتی آنها بسته به سرعت چرخش ۶ تا ۳۱ dBA قابل اندازه گیری است. کولر مستر با وجود یک نوار شفاف در بین حرارت گیر سبب شده هنگام نگاه کردن به آن از بالا یک تصویر هولوگرام سه بعدی شکل بگیرد که بسیار شکیل می باشد. خنک کننده MasterAir MA410M از تمامی سوکت های پردازنده روز از هر دو پردازده های اینتل و  AMD پشتیبانی می کند. این خنک کننده تحت گارانتی ۵ ساله با قیمت حدود ۸۰ دلار به بازار عرضه می شود.

 

منبع: http://www.shahrsakhtafzar.com

……………………………………………………………………

کاربران عزیز می توانند برای خرید شارژ ایرانسل – خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ رایتل و همچنین خرید شارژ مستقیم- خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و همچنین خرید شارژ وایمکس به سایت بهشارژ مراجعه نمایند.

www.BehCharge.com

ضمنا امکان خرید شارژ و پرداخت قبض بدون نیاز به اینترنت از طریق شماره گیری کد زیر از سیمکارت های ایرانسل و رایتل و شاتل وجود دارد.

۱۲۰۰#*۷۸۹*

______________________________________

برو بالا