انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

امکان دسترسی همزمان از راه دور چند کاربر به ویندوز ۱۰ توسط مایکروسافت

ارسال شده توسط بهشارژ   ۸ - فروردین - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 268

دسترسی همزمان از راه دور چند کاربر به ویندوز ۱۰ توسط مایکروسافت فراهم شد

مایکروسافت به صورت رسمی در اواخر سال قبل اعلام کرده است در حال کار کردن روی راه های جدید برای دسترسی مجازی و همزمان به اپلیکیشن ها و دسکتاپ ویندوز ۱۰ است.  تا پاییز ۲۰۱۸ سرویس های ریموت دسکتاپ یک به روز رسانی بزرگ دریافت خواهند کرد.

بخشی از قابلیت های سرویس های ریموت دسکتاپ است و کاربران را قادر می سازند به کار با اپلیکیشن های نصب شده روی یک سرور مشخص و نه رایانه شخصی خود بپردازند. بسیاری از ادارات برای دسترسی کارمندان دورکار خود از این قابلیت استفاده می کنند.

در اواخر سال جاری میلادی کمپانی ردموندی اعلام کرده است یک بروزرسانی اساسی را برای سرویس های ریموت دسکتاپ ویندوز ارائه دهد. دسترسی ریموت تا حدودی از انحصار ویندوز سرور خارج شده و بهبودهایی نیز در زمینه امنیت حاصل شود.

امکان دارد قابلیت multi-session ویندوز ۱۰ همزمان با آپدیت بزرگ Redstone 5 ویندوز ۱۰ در حدود ماه اکتبر از راه برسد.

کاربران ویندوز ۱۰ Enterprise همچنان قادر خواهند بود یک نسخه مجازی از ویندوز ۱۰ را از طریق سرویس مذکور در اختیار داشته باشند.

کاربرانی که قصد دسترسی به اپلیکشن ها به گروهی از افراد قرار می دهند می توانند از قابلیت Multi Session سیستم عامل مایکروسافت بهره ببرند. قابلیت مذکور از اپلیکیشن های ۳۲ بیتی و همچنین اپلیکیشن های «Universal Windows Platform» پشتیبانی کرده است.

سرویس های ریموت دسکتاپ ویندوز

سرویس های ریموت دسکتاپ ویندوز

………………………………………………………………………………

کاربران عزیز می توانند برای خرید کارت شارژ و شارژ مستقیم همراه اول و شارژ مستقیم ایرانسل- خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و همچنین خرید شارژ وایمکس به سایت بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید شارژ و خرید بسته اینترنت و پرداخت قبض با شماره گیری کد #۱۲۰۰*۷۸۹* از سیم کارت ایرانسل و رایتل وجود دارد.

______________________________________

برو بالا