انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

آمازون از پیام تویتری ترامپ ۵۳ میلیارد دلار زیان دید

ارسال شده توسط بهشارژ   ۱۸ - فروردین - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 198

زیان ۵۳ میلیارد دلاری آمازون از پیام تویتری ترامپ!

رئیس جمهور آمریکا ترامپ با نحوه فعالیت های شرکت آمازون مخالفت کرد و ۲۵۴ هزار میلیارد به این شرکت ضرر زده است. ترامپ در پیام تویتری ، با حمله به سیاست‌های آمازون، آن را عاملی برای تضعیف اقتصاد آمریکا به شمار آورد.

ترامپ گفت من قبل از رئیس جمهوری نگرانی های خود را درباره آمازون اعلام کردم. آنها بر خلاف دیگر شرکت ها به مقامات دولتی و محلی مالیات نمی‌دهند یا مالیات کمی می‌دهند و از سیستم ما برای پیشبرد کار خودشان استفاده می کنند و هزاران کسب کار خرده فروشی را ورطه نابود می کشانند همچنین فروشگاه‌هایی که مالیات می‌پردازند در سراسر آمریکا در حال تعطیل شدن هستند و این به خاطر آمازون است.  ترامپ قرارداد آمازون با پست آمریکا را تقلبی خوانده که باعث شده پست با تحویل بسته‌های پستی آمازون دچار ضرر شود.پست آمریکا یک شرکت دولتی است که با مشکلات مالی فراوانی رو به روست.

مدیر عامل آمازون “جف بزوس” از مخالفان ترامپ به شمار می رود  و روزنامه تحت مدیریت او یعنی واشنگتن پست مطالب انتقادی علیه رئیس جمهور آمریکا منتشر می‌کند.
کاخ سفید اعلام کرد اکنون هیچ اولویتی برای آمازون قائل نیست و قرار نیست هیچ اقدام خاصی در رابطه با این غول خرده‌فروشی آنلاین به کار بندد.

شرکت آمازون

شرکت آمازون

این اولین بار نیست که بین ترامپ و کاخ سفید موضع گیری های متضاد دیده می شود.

……………………………………………………………………..

کاربران عزیز می توانند برای خرید شارژ و خرید شارژ مستقیم– خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و همچنین خرید شارژ وایمکس به سایت بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

ضمنا امکان خرید شارژ و پرداخت قبض بدون نیاز به اینترنت از طریق شماره گیری کد زیر از سیمکارت های ایرانسل و رایتل و شاتل وجود دارد.

۱۲۰۰#*۷۸۹*

______________________________________

برو بالا