انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

سامسونگ بادز (Samsung Buds)

ارسال شده توسط بهشارژ   ۲ - مهر - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 593

ثبت نام تجاری سامسونگ بادز

سامسونگ به‌ تازگی نام تجاری سامسونگ بادز را در اروپا ثبت کرده است. ثبت نام تجاری سامسونگ بادز ( Samsung Buds) به این معنی است که به احتمال زیاد در آینده‌ نزدیک شاهد معرفی و عرضه‌ ایربادهای جدید شرکت سامسونگ خواهیم بود. اطلاعات خاصی در صفحه‌ این نام تجاری جهت نمایش این محصول به‌ نمایش نمی‌گذارند؛ با این‌ حال طبق پیش‌بینی‌ ها، احتمالا کره‌ای‌ها به‌ فکر معرفی یک جفت ایرباد واقعا بی‌سیم (True Wireless) یا ایرفون‌هایی جدید با پشتیبانی از بیکسبی هستند؛ این امکان هم وجود دارد که شاهد محصولی با هر دوی این قابلیت‌ ها باشیم.

سامسونگ بادز

سامسونگ بادز

سابقه‌ خوبی سامسونگ در زمینه‌ ایربادهای واقعا بی‌سیم مخصوص بازی دارد ؛ یکی از محصولات شرکت سامسونگ ، گیر آیکون‌ ایکس بود.  بهتر است بدانید که هواوی نیز اخیرا ایرباد واقعا بی‌سیم جدید خود را به‌ نام فری‌باد معرفی کرده و مدعی شده است که این ایرباد می‌تواند با یک بار شارژ، تا ۱۰ ساعت دوام بیاورد.

منبع: زومیت

 

 

…………………………………………………………………….

دوستانی که قصد خرید شارژ ایرانسل – خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ رایتل و همچنین شارژ مستقیم – خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و یا خرید شارژ وایمکس را دارند می توانند به فروشگاه بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید شارژ و پرداخت قبض و بسته اینترنت از طریق شماره گیری کد زیر از سیمکارت های ایرانسل و رایتل و شاتل فراهم شده است.

۱۲۰۰#*۷۸۹*

______________________________________

برو بالا