انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

سرویس جدید ایرانسل برای ناشنوایان راه‌ اندازی شد

ارسال شده توسط بهشارژ   ۲۸ - اسفند - ۱۳۹۶   بدون نظر    تعداد نمايش 97

برقراری ارتباط برای افراد کم شنوا یا ناشنوا با سرویس ایرانسل

اگر در اطلاع باشید در بین دوستان یا آشنایان ناشنوا یا کم شنوا حتما متوجه شده اید  که این گروه از افراد با مشکل استفاده از گوشی همراه مواجه شده اند با این حال ایرانسل با راه اندازی سیستمی که با ارسال بیانیه ای رسمی که به تماس گیرنده ها خبر دهد که از طریق پیامک با آنها در تماس باشند.

ایرانسل برای اولین بار با راه اندازی یک سرویس جدید و رایگان به مشترکان ناشنوا و کم شنوا این امکان را داده است تا به تماس گیرنده اعلام کند از طریق پیامک با آنان در ارتباط باشد. در صورتی که ناشنوایان و کم شنوایان ایرانسلی این سرویس را فعال کنند یک پیام صوتی مبنی بر این که پذیرنده تماس ناشنوا یا کم شنواست و از طریق ارسال پیامک ارتباط برقرار کنید. همچنین می توان این پیغام به صورت یک متن باشد و در صورت تمایل برای برقراری ارتباط از طریق پیامک اقدام فرمایید.

اپراتور ایرانسل

اپراتور ایرانسل

سرویس صوتی ایرانسل با  آوای ناشنوا با ارسال عدد ۴۴ به ۷۵۷۵ و سرویس پیام متنی ویژه ناشنوایان با ارسال عبارت deaf به ۸۵۸۵ به صورت رایگان قابل فعال‌ سازی می باشد.

ایرانسل به عنوان اپراتوری که نوآوری را سرلوحه فعالیت و تلاش خود قرار داده است با ارئه این سیستم امکان ارتباط برای کم شنوایان یا ناشنوایان برقرار کرده است.

 

—————————————————————————————————

کاربران عزیز می توانند برای خرید کارت شارژ و شارژ مستقیم همراه اول – شارژ مستقیم رایتل و ایرانسل- خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و همچنین خرید شارژ وایمکس به سایت بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

______________________________________

برو بالا