انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

تصمیم بانک مرکزی برای قطع سرویس خرید شارژ از کد USSD از ۱۵ بهمن

ارسال شده توسط بهشارژ   ۱۱ - بهمن - ۱۳۹۶   بدون نظر    تعداد نمايش 451

رئیس کمیته مخابرات مجلس از تصمیم بانک مرکزی برای قطع سرویس ussd برای خرید شارژ اپراتورهای ایرانسل و رایتل و همراه اول تا ۱۵ بهمن ماه خبر داد.

رمضانعلی سبحانی‌فر گفت: متاسفانه بانک مرکزی به تازگی و در سکوت خبری تصمیم به قطع سرویس ussd شارژ اعتباری سیم‌کارت‌های تلفن همراه بدون اطلاع قبلی گرفته است. با قطع این سرویس دارندگان سیم کارتهای اعتباری نمی توانند برای خرید شارژ از کدهای یو اس اس دی استفاده کنند. این کار در آستانه شب عید و سال جدید موجب به وجود آمدن مشکلات عدیده‌ای برای صاحبان این سیم‌کارت‌ها می شود.رئیس کمیته مخابرات مجلس

مشترکان با قطع این سرویس برای شارژ اعتباری سیم‌کارت خود باید به سراغ سایتهای اینترنتی فروش شارژ، و یا حضورا به دفاتر پیشخوان یا دفاتر دولت الکترونیک یا سایر فروشندگان مراجعه کنند.

وی تصمیم بانک مرکزی را عجولانه دانست و افزود: انجام عجولانه این کار توسط مسئولان بانک مرکزی ظن ما را به وجود دستهای پشت پرده و سوءاستفاده های احتمالی بعدی تقویت کرده است. در حالیکه مسئولان این بانک برای پیاده کردن چنین ایده‌ای که میلیون‌ها نفر از مالکان سیم‌کارت اعتباری در اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل درگیر می کند باید با تدبیر بیشتری انجام شود و تا وقتی که سرویس یا سرویس‌های جایگزین بهتری ارائه نشود نباید سرویس ussd قطع شود. در غیر این صورت مقامات مسئول را به مجلس فراخواهیم خواند.

منبع: ایسنا

کاربران عزیز می توانند برای خرید شارژ و شارژ مستقیم- خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و همچنین خرید شارژ وایمکس به سایت بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

______________________________________

برو بالا