انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

استفاده از انرژی تجدیدپذیر در شرکت سونی

ارسال شده توسط بهشارژ   ۲۶ - شهریور - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 411

تصمیم سونی برای استفاده از انرژی تجدیدپذیر تا سال ۲۰۴۰

شرکت سونی تصمیم دارد از انرژی تجدید پذیر در سال های آینده استفاده کند ( انرژی تجدیدپذیر در شرکت سونی ) . تمام سایت های جهانی این شرکت ، کارخانه های تولید کنسول های بازی و تولید اجسام نیمه رسانا قرار است تا سال ۲۰۴۰ به طور کامل از سوخت سبز استفاده کند  و تا سال ۲۰۳۰ حدود ۳۰ درصد از این انرژی استفاده شود.

استفاده از انرژی تجدیدپذیر در شرکت سونی – شرکت های پیشگام در انرژی تجدیدپذیر

این تصمیم شرکت سونی روی شرکت های دیگر مانند فیس بوک ، گوگل و مایکروسافت تاثیر خواهد گذاشت و این شرکت های پیمان بسته اند که تا سال ۲۰۵۰ از سوخت های تجدید پذیر برای تولید محصولاتشان استفاده کنند .

شرکت سونی برای تولید محصولات خود از مواد نادری مانند کبالت استفاده می کنند و این کبالت از کودکان کار از معادن استخراج می شود که با استفاده از انرژی های تجدید پذیر این موضوع کاملا برطرف خواهد شد . شرکت سونی تصمیم دارد پنل های تولید انرژی های تجدیدپذیر را در کشورهای آمریکا، چین، تایلند و ژاپن نصب کند. و شرکت سونی مانند شرکت های اپل و گوگل برای رسیدن به هدف خود سال ۲۰۴۰ را زمانبندی کرده است ولی شرکت فیسبوک تصمیم دارد تا سال ۲۰۲۱ به این هدف برسد .

هدف از استفاده از انرژی های تجدید پذیر در شرکت سونی این است که می خواهند مصرف سوخت های تجدیدپذیر خود را به بالاترین سطح برسانیم و این اقدامات می توانند روند استفاده از انرژی های تجدیدپذیر را افزایش دهند.

انرژی تجدیدپذیر در شرکت سونی

منبع: شهر خبر

………………………………………………………….

دوستانی که قصد خرید شارژ ایرانسل – خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ رایتل و همچنین شارژ مستقیم ایرانسل و شارژ مستقیم همراه اول و رایتل – خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و یا خرید شارژ وایمکس را دارند می توانند به فروشگاه بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید کارت شارژ و پرداخت قبض و شارژ مستقیم و بسته اینترنت ایرانسل و بسته اینترنت همراه اول از طریق شماره گیری کد زیر از طریق سیمکارت های ایرانسل و رایتل و شاتل فراهم شده است.

۱۲۰۰#*۷۸۹*

______________________________________

برو بالا