انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

سونی از نسخه کوچکتر کاغذ دیجیتالی خود رونمایی کرد

ارسال شده توسط بهشارژ   ۲ - خرداد - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 493

نسخه کوچکتر کاغذ دیجیتالی سونی

کاغذ دیجیتال نوعی کاغذ است که به همراه قلم دیجیتال برای ایجاد اسناد دیجیتال دستنوشته به کار می‌رود. الگوی نقطه‌ای چاپ شده مختصات نقاط را بر روی کاغذ دیجیتال مشخص می‌سازد. قلم دیجیتال از این الگو برای نگهداری دستنوشته و انتقال آن به رایانه استفاده می‌کند. کاغذ دیجیتال نباید با کاغذ الکترونیک اشتباه گرفته شود.

در چند سال پیش سونی  از تبلت جالبی رونمایی کرده بود. کاغذ دیجیتالی سونی یک تبلت بوده که از فناوری E-Ink برای نمایشگر خود بهره می برد. کاربر می تواند برای تعامل با این دستگاه از قلم دیجیتال استفاده کرده و بر روی آن مطالب خود را یادداشت کند.

این محصول سونی در زمان عرضه قیمتی نزدیک به ۱۱۰۰ دلار داشت که باعث شد کاربران تمایل کمی نسبت به خرید آن داشته باشند. سونی برای جذب خریداران بیشتر تصمیم گرفته از نسخه کوچک تر و ارزان تر این دستگاه رونمایی کند.

نسخه جدید کاغذ دیجیتالی سونی ابعاد کوچک تری نسبت به نمونه قبلی دارد و همچنین با قیمت ۶۰۰  دلار در اختیار خریداران قرار می گیرد. این دستگاه DPT-CP1  نام دارد.

کاغذ دیجیتال

کاغذ دیجیتال

کاغذ دیجیتالی CP1 دارای نمایشگر ۱۰٫۳  اینچی است و دارای فناوری یکسانی با نسخه قبلی خود می باشد. این محصول به کاربران اجازه می دهد فرم های PDF را با استفاده از قلم در نظر گرفته شده برای این محصول پر کنند.

سونی برای این دستگاه خود یک اپلیکیشن مخصوص برای سیستم عامل های اندروید و iOS  توسعه داده است تا کاربران قادر به انتقال راحت تر اسناد میان محصولات مختلف باشند. این تبلت با هر بار شارژ قادر به همراهی کاربر تا ۳  هفته است.

 

منبع: http://www.kalasoda.com

…………………………………………………………………………………………………

کاربران عزیز می توانند برای خرید شارژ رایتل– خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ ایرانسل و همچنین خرید شارژ مستقیم- خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و همچنین خرید شارژ وایمکس به سایت بهشارژ مراجعه نمایند.

www.BehCharge.com

ضمنا امکان خرید شارژ و پرداخت قبض بدون نیاز به اینترنت از طریق شماره گیری کد زیر از سیمکارت های ایرانسل و رایتل و شاتل وجود دارد.

۱۲۰۰#*۷۸۹*

______________________________________

برو بالا