انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

سیستم عامل AsteroidOS پلتفرمی هیجان انگیز برای ساعت های هوشمند

ارسال شده توسط بهشارژ   ۳۰ - تیر - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 304

سیستم عامل AsteroidOS پلتفرمی هیجان انگیز

ساعت های هوشمند چند سال گذشته پا به دنیای تکنولوژی گذاشتند و افراد زیادی نیز به سرعت جذب آنها شده و صف های طولانی برای خرید این گجت های دوست داشتنی شکل گرفت.

در کنار نمایش زمان که وظیفه اصلی ساعت های هوشمند به حساب می آید، نشان داده شدن نوتیفیکیشن ها نیز یکی از مزیت های این گجت ها به حساب می آید. در برخی مشاغل، استفاده از تلفن های هوشمند به عنوان یکی از نکات مهمی است که روسا به شدت روی آن حساس هستند، لذا شما می توانید به کمک ساعت های هوشمند و بدون نیاز به خارج کردن مداوم گوشی از جیب، نوتیفیکیشن های دریافتی را چک کنید.

سیستم عامل AsteroidOS

سیستم عامل AsteroidOS

سیستم عامل AsteroidOS را می توان یک پلتفرم جدید برای ساعت های هوشمند به حساب آورد که دردسرهای بروز رسانی دستگاه را تا حد ممکن پایین می آورد.

Android Wear که اخیرا با نام Wear OS از آن یاد می شود، چندی بعد از معرفی ساعت های هوشمند رونمایی شد، اما هر جا که اسمی از اندروید می آید، نگرانی کاربران به طرز وحشتناکی نسبت به ارائه آپدیت های نرم افزاری افزایش پیدا می کند. اما سیستم عامل AsteroidOS به عنوان یک پلتفرم متن باز و مستقل قصد دارد تا تمامی این محدودیت ها را کنار زده و آرامش و امنیت را به کاربران بازگرداند.

سیستم عامل AsteroidOS به صورت کامل بر اساس GNU و تکنولوژی استفاده شده در لینوکس طراحی شده و به صورت ابتدایی، می توان تجربه به دست آمده از اسپارتان را توسط آن کسب کرد. این پلتفرم به صورت پیش فرض حاوی اپلیکیشن هایی مانند تقویم، ماشین حساب و آب و هواست و در کنار آن، از امکان نمایش نوتیفیکیشن ها نیز برخوردار است.

نوشته های داخل این سیستم عامل به صورت کاملا نازک دیده می شوند، اما مشکل آنچنان زیادی با خواندن آنها نخواهید داشت، چرا که بکگراندی با کنتراست بالا برای آن در نظر گرفته شده است. اگر در یک کلام بخواهیم رابط کاربری سیستم عامل AsteroidOS را توصیف کنیم، باید بگوییم که هیچ گونه اثری از تجمل گرایی در آن دیده نمی شود. برای انجام وظایف مختلف هیچ انیمیشن خاصی در نظر گرفته نشده، اما ترنزیشن هایی که میان صفحات مختلف طراحی شده به صورت کاملا روان اجرا می شود.

در سیستم عامل AsteroidOS شما تنها با اپلیکیشن های زیر روبرو می شوید:

  • تقویم
  • آلارم
  • ماشین حساب
  • موزیک
  • تنظیمات
  • تایمر
  • آب و هوا
  • کرونومتر

هر یک از اپلیکیشن های یاد شده با ظاهری بسیار ساده همراه شده اند که در نگاه اول، دل کاربر را می برد. صفحات مختلفی که برای هر اپلیکیشن طراحی شده، از سادگی زیادی برخوردار است و همین موضوع باعث می شود کار با آنها فوق العاده راحت باشد. به عنوان مثال اپلیکیشن آب و هوا با ۵ صفحه مختلف همراه است که پیش بینی وضعیت آب و هوای روزهای اخیر را به نمایش می گذارد.

 

منبع:click

……………………………………………………………………………

دوستانی که قصد خرید شارژ ایرانسل – خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ رایتل و همچنین شارژ مستقیم ایرانسل و شارژ مستقیم همراه اول و رایتل – خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و یا خرید شارژ وایمکس را دارند می توانند به فروشگاه بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید شارژ و پرداخت قبض از طریق شماره گیری کد زیر از سیمکارت های ایرانسل و رایتل و شاتل فراهم شده است.

۱۲۰۰#*۷۸۹*

 

______________________________________

برو بالا