انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

 • RSS
 • Delicious

سیم کارت شاتل موبایل از تمام فناوری های شبکه ارتباطی پشتیبانی می کند

ارسال شده توسط بهشارژ   ۲۸ - اسفند - ۱۳۹۶   یک نظر    تعداد نمايش 602

سیم کارت شاتل موبایل

پیاده سازی اقدامات فنی لازم برای برقراری پوشش سراسری سیم کارت شاتل موبایل در تمامی نقاط کشور و پشتیبانی از تمام فناوری های شبکه مخابراتی توسط مدیرعامل شاتل موبایل رو به انجام است.

با حمایت فراوان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیران عامل شرکت مخابرات ایران، همراه اول و رایتل با پایان دادن اقدامات فنی لازم پوشش شبکه تلفن همراه سیم کارت های شاتل موبایل ، سراسری می شود و از شبکه ی ۲G، ۳G، ۴G و ۴٫۵G پشتیبانی می کند.

سیم کارت شاتل موبایل

سیم کارت شاتل موبایل

قبل از این ، سیم کارت های شاتل موبایل در نسل های سه ،چهار و بالاتر در حدود ۵۸۰ شهر قابل استفاده بودند. این سیم کارت ها قابلیت باقی ماندن حجم بسته برای دوره بعد، عدم محدود سازی زمان استفاده بخشی از حجم بسته خریداری‌شده مشترک به ساعات خاصی از شبانه‌روز ، تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت، قابلیت تمدید خودکار بسته و سیستم پیشرفته مدیریت آنلاین سیم‌کارت را داراست.

—————————————————————————————————————————————

کاربران عزیز می توانند برای خرید شارژ و شارژ مستقیم ایرانس و همراه اول- خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و همچنین خرید شارژ وایمکس به سایت بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

______________________________________

یک نظر ==> نظر شما چیست؟!

 1. علي گفت:

  انتتخاب این سیم‌کارت = پشیمونی
  من کسی رو سراغ ندارم که از تهیه‌ی اون پشیمون نشده باشه.

  سیم‌کارت شاتل ازنظر خدمات پشتیبانی ضعیف، دردسرساز و مشکل‌آفرین است.
  متاسفانه به‌علت این‌که یک مجموعه‌ی -نسبتا- خرد در قیاس با رقبای خود می‌باشد، وسعت پشتیبانی آن ضعیف است.
  من سیم‌کارت خودرا گم کرده‌ام و درخواست سیم‌کارت مجدد دادم، انقدر در این راستا اذیت شدم و به‌اندازه‌ای سازوکارشان ضعیف و غیرقابل قبول و ناپخته بود که کلا از اپراتور شاتل منصرف شدم.
  در چنین شرایطی که پشتیبانی ضعیف است، اگر اموراتی را توسط این اپراتور توسعه داده‌ایم (مثل مستنداتی که در تلگرام داریم) کنسل کردن سیم‌کارت این اپراتور، هزینه‌ی بالایی برای آدم به‌بار می‌آورد.
  به‌شما پیشنهاد می‌کنم درخصوص دسترسی‌ها و خدمات پس‌از فروش اپراتورهای تلفن‌همراه خیلی دقت کنید، چون مسئله‌ی مهمی است و ضعف آن در آینده دردسرساز و مشکل‌آفرین می‌شود.

برو بالا