انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

شارژ مستقیم رایتل – خرید شارژ رایتل

ارسال شده توسط بهشارژ   ۱۰ - اسفند - ۱۳۹۴   بدون نظر    تعداد نمايش 2115

شارژ مستقیم رایتل

شارژ مستقیم رایتل – شارژ مستقیم همراه اول و شارژ مستقیم ایرانسل از جمله خدمات ارائه شده توسط فروشگاه بهشارژ است.

فروشگاه بهشارژ بعد از چهار سال فعالیت مستمر در حوزه فروش شارژ بصورت پین و ارائه شارژ مستقیم ایرانسل و شارژ مستقیم همراه اول تصمیم گرفت تا با ارائه شارژ مستقیم رایتل خدمات خود را تکمیل تر کرده و شما را از وارد کردن دستی رمز شارژ راحت کند. هم اکنون امکان خرید اتوشارژ رایتل در اختیار شماست . با استفاده از شارژ مستقیم رایتل دیگر نیازی به وارد کردن دستی کد شارژ نیست و براحتی می توانید از طریق این سایت سیمکارت رایتل خود را در عرض چند دقیقه بصورت آنی و اتوماتیک شارژ کنید. ضمنا امکان خرید شارژ رایتل بصورت کارت شارژ و دریافت رمز شارژ و همچنین بصورت شارژ مستقیم از طریق شماره گیری کد #۱۲۰۰*۷۸۹* فراهم گردیده است.

خرید شارژ رایتل از طریق شماره گیری کد USSD هم بصورت اتوشارژ بوده و هم بصورت کارت شارژ که پس از اتمام خرید، کد شارژ پس از نمایش در صفحه گوشی به شماره موبایل شما پیامک خواهد شد. فقط توجه داشته باشید برای خرید شارژ همراه اول – شارژ رایتل – شارژ ایرانسل و تالیا از طریق شماره گیری کد یو اس اس دی #۱۲۰۰*۷۸۹* سیمکارت شما حتما باید رایتل و یا ایرانسل بوده و کد فوق از طریق سیمکارتهای رایتل و یا ایرانسل شماره گیری شود. در آینده امکان شماره گیری کد مذکور از طریق سیمکارت همراه اول نیز فراهم خواهد شد.

اگر دریافت پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کرده باشید ممکن است رمز شارژ ارسال شده را دریافت نکنید. برای فعال کردن دریافت پیامکهای تبلیغاتی، شما مشترکین همراه اول باید عدد ۲ را به ۸۹۹۹ و مشترکین ایرانسل عدد ۱ را به ۵۰۰۵ ارسال کنید.

اگر از فیلترشکن استفاده می کنید ممکن است در سایت بانک دچار مشکل شوید. پیشنهاد می کنیم قبل از خرید شارژ فیلترشکن خود را غیر فعال کنید.
خیلی بندرت ممکن است بخاطر اختلالات بانکی مبلغ شارژ از حساب شما کسر شده اما سیمکارت شما شارژ نشود. اگر هنگام خرید شارژ از این سایت دچار این مشکل شدید جای نگرانی نیست چون از ۱۵ دقیقه تا ۷۲ ساعت مبلغ کسر شده توسط بانک به حساب شما برگشت داده می شود. در غیر اینصورت با شماره تلفن پشتیبانی ۶۴۰۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید.

______________________________________

برو بالا