انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

شارژ مستقیم همراه اول – خرید شارژ همراه اول

ارسال شده توسط بهشارژ   ۱۰ - اسفند - ۱۳۹۴   بدون نظر    تعداد نمايش 4259

شارژ مستقیم همراه اول – خرید شارژ همراه اول

خرید شارژ مستقیم همراه اول – شارژ مستقیم رایتل و شارژ مستقیم ایرانسل از جمله خدمات ارائه شده توسط فروشگاه بهشارژ است. فروشگاه بهشارژ از قدیمی ترین فروشگاههای شارژ است که همیشه تلاش کرده کامل ترین خدمات را خدمت شما ارائه کند. این فروشگاه بعد از چهار سال فعالیت مستمر در حوزه فروش شارژ بصورت پین و ارائه شارژ مستقیم ایرانسل و شارژ مستقیم رایتل تصمیم گرفت تا با ارائه شارژ مستقیم همراه اول خدمات خود را تکمیل تر کرده و شما را از وارد کردن دستی رمز شارژ راحت کند.همراه اول

هم اکنون امکان خرید شارژ همراه اول بصورت اتوشارژ در اختیار شماست . با استفاده از شارژ مستقیم همراه اول دیگر نیازی به وارد کردن دستی کد شارژ نیست و براحتی می توانید از طریق این سایت سیمکارت همراه اول خود را بصورت خودکار و اتوماتیک شارژ کنید. ضمنا امکان خرید شارژ همراه اول بصورت کارت شارژ و بصورت دریافت رمز شارژ و همچنین بصورت شارژ مستقیم از طریق شماره گیری کد #۱۲۰۰*۷۸۹* فراهم گردیده است. خرید شارژ همراه اول از طریق شماره گیری کد ذکر شده هم بصورت اتوشارژ بوده و هم بصورت کارت شارژ که پس از اتمام خرید، رمز شارژ ضمن نمایش در صفحه گوشی به شماره موبایل شما پیامک خواهد شد. فقط توجه داشته باشید برای خرید شارژ همراه اول – شارژ رایتل – شارژ ایرانسل و تالیا از طریق شماره گیری کد #۱۲۰۰*۷۸۹* سیمکارت شما حتما باید ایرانسل و یا رایتل بوده و کد فوق از طریق یکی از سیمکارتهای ایرانسل و رایتل شماره گیری شود. البته در آینده امکان شماره گیری کد مذکور از طریق سیمکارت همراه اول نیز فراهم خواهد شد.

اگر دریافت پیامکهای تبلیغاتی را غیر فعال کرده اید ممکن است رمز شارژ به تلفن همراه شما ارسال نشود. برای فعال کردن دریافت پیامک تبلیغاتی، همراه اولی ها عدد ۲ را به ۸۹۹۹ و ایرانسلی ها عدد ۱ را به ۵۰۰۵ ارسال کنند.

اگر از فیلتر شکن استفاده می کنید به احتمال زیاد هنگام پرداخت مبلغ شارژ و در سایت بانک دچار مشکل خواهید شد. پیشنهاد می کنیم قبل از خرید شارژ حتما فیلتر شکن خود را غیر فعال کنید.
خیلی بندرت ممکن است بخاطر اختلالات بانکی مبلغ شارژ از حساب شما کسر شده اما سیمکارت شما شارژ نشود. اگر هنگام خرید از این سایت به این مشکل برخورد کردید جای نگرانی نیست چون از ۱۵ دقیقه تا ۷۲ ساعت مبلغ کسر شده توسط بانک به حساب شما برگشت داده می شود. در غیر اینصورت با شماره تلفن پشتیبانی ۶۴۰۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید.

www.BehCharge.com

______________________________________

برو بالا