انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

طرح های تشویقی اینترنت توسط اپراتورهای مختلف

ارسال شده توسط بهشارژ   ۱۶ - مهر - ۱۳۹۶   بدون نظر    تعداد نمايش 439

در اواخر دولت یازدهم، دولت وعده داد که نحوه فروش اینترنت پرسرعت را تغییر خواهد داد. به این شکل که فروش حجم اینترنتی تعطیل شده و کاربران تنها بابت پهنای باند موظف به پرداخت پول خواهند بود. هرچند عمر دولت یازدهم قد نداد تا این کار را عملی کند اما در دولت دوازدهم، این موضوع پیگیری شد و تاکنون طرح های اولیه ای نیز در این رابطه ارائه شده است.

طرح تشویقی اینترنت

اما آنچه که تاکنون قطعی شده این است که تا سه ماه آینده دیگر نباید خبری از روش های قدیمی فروش حجم اینترنتی باشد. لذا، اپراتورها با اطلاع از این ماجرا، و بی خبری عموم مردم از آینده اینترنت پرسرعت، دنبال این هستند که نهایت سود را از بی خبری مردم برده و جدیدا اقدام به فروش طرح های عجیب و غریب کرده اند.

اکثر این طرح ها که سالیانه است، در عوض پرداخت مبلغی قابل توجه، حجم اینترنتی وسیعی را به کاربر می فروشند. حجمی که تا سه ماه آینده و طبق وعده وزیر ارتباطات، نباید هیچ خبری از آن باشد. اما الان و در لوای طرح های تشویقی، چنین پول هایی از مردم گرفته می شود.

خواستیم از همین جا به اطلاع آحاد مردم برسانیم که گول این طرح های به ظاهر تشویقی را نخورند و براساس همان ضرب المثل قدیمی که می گوید فلانی عاشق چشم و ابروی زیبا ما نشده که بخواهد خدمت بی منت به ما بکند، به طرح های جدید اپراتورها نگاه کنند.

همه منتظر عملی شدن وعده های وزیر ارتباطات هستند. آیا تا سه ماه آینده، فروش اینترنت حجمی منتفی خواهد شد؟ آیا زور وزیر به زور اپراتورها که سود زیاد و راحتی از فروش حجم اینترنتی می بردند، خواهد چربید؟ آینده همه چیز را معلوم خواهد کرد.

منبع: بولتن نیوز

 

—————————————————————-

کاربران عزیز برای خرید شارژ ایرانسل – شارژ همراه اول و شارژ رایتل و شارژ مستقیم به سایت زیر مراجعه کنید.

www.BehCharge.com

خرید شارژ و بسته ۳G و ۴G بدون نیاز به اینترنت مخصوص مشترکان ایرانسل و رایتل از کد زیر

۱۲۰۰#*۷۸۹*

______________________________________

برو بالا