انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

قیمت بسته اینترنت ایرانسل نصف شد

ارسال شده توسط بهشارژ   ۳ - تیر - ۱۳۹۶   بدون نظر    تعداد نمايش 935

تعرفه بسته‌ اینترنت ایرانسل به نصف کاهش یافت

پس از اینکه ایرانسل تعرفه مصرف آزاد اینترنت برای مشاهده سایتهای داخلی را به ۵۰ درصد کاهش داد، تعرفه بسته اینترنت ایرانسل را نیز به نصف یا همان ۵۰ درصد تقلیل داد.

کاهش قیمت بسته اینترنت ایرانسل

از این به بعد مشترکان ایرانسل می توانند بسته اینترنت ایرانسل را با همان قیمت خریداری کنند اما، حجم بسته آنها برای دریافت محتوای داخلی دو برابر محاسبه خواهد شد. یعنی از پنجاه درصد تخفیف برای دریافت محتوای داخلی بر روی بسته اینترنت ایرانسل برخوردار خواهند شد.

به عنوان مثال، اگر مشترک یک بسته اینترنت دو گیگابایتی خرید کند و تماماً از لیست سایتهایی که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرده بازدید کند، حجم بسته، معادل بسته ۴ گیگابایتی محاسبه میشود.

پیش از این، ایرانسل پس از راه‌اندازی فاز دوم شبکه ملی اطلاعات، تعرفه «مصرف آزاد» اینترنت همراه را برای دریافت محتوای شماری از وب‌سایت‌های ایرانی به نصف کاهش داده بود. این بار نیز با اعمال تخفیف بر بسته‌های اینترنت همراه و در راستای حمایت از محتوای داخلی، هزینه استفاده از اینترنت برای بازدید از وب‌سایت‌های داخلی که فهرست آنها در وبسایت ایرانسل در دسترس است را به نصف کاهش داد.

منبع: ایرانسل

……………………………………………………………………………..

همراهان گرامی برای خرید بسته اینترنت ایرانسل و یا خرید بسته اینترنت همراه اول و بسته اینترنتی رایتل به آدرس زیر مراجعه کنید.

www.behcharge.com/internetpacket

______________________________________

برو بالا