انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

قیمت قطعات آیفون

ارسال شده توسط بهشارژ   ۵ - مهر - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 53

تفاوت قیمت قطعات و قیمت نهایی آیفون چقدر است ؟

شرکت اپل با کاهش دادن برخی از قطعات در نمایشگر آیفون «ایکس اس مکس» قیمت گوشی آیفون را کنترل کرده است. شرکت Techlnsightدر همین راستا تخمین می زند هزینه ترکیب و قطعات آیفون «ایکس اس مکس» با حافظه ۲۵۶ گیگابایت حدود ۴۴۳ دلار است. در واقع هزینه قطعات آیفون ایکس با حافظه ۶۴ گیگابایتی  در سال گذشته ۳۹۵.۴۴ دلار بود. آیفون ایکس اس مکس در آمریکا به قیمت ۱۲۴۹ دلار فروخته می شود. شرکت کانادایی Techlnsight موبایل ها را باز و قطعات آنها را تحلیل می کند.

شرکت اپل از سه موبایل چندی پیش  رونمایی کرد که  یکی از موبایل ها آیفون ایکس اس بود. قیمت پایه آیفون ایکس اس از ۹۹۹ دلار است.  آیفون ایکس آر نیز با قیمت مقرون به صرفه ۷۴۹ دلار  توسط شرکت اپل رونمایی شد. اما آیفون ایکس اس مکس با نمایشگر ۶.۵ اینچی «او ال ای دی » به عنوان گرانترین آیفون ساخته شده، با قیمت پایه ۱۰۹۹ دلار عرضه شده است.
به هرحال تحلیل هزینه هایTechlnsight نشان می دهد، تنها قطعه گران قیمت گوشی آیفون ایکس اس مکس نمایشگر آن با بهای ۸۰.۵۰ دلار است. آیفون ایکس سال گذشته عرضه شد. قیمت آیفون ایکس با صفحه نمایشگر ۵.۸ اینچی ۷۷.۲۷ دلار است.

قیمت قطعات آیفون

قیمت قطعات آیفون

علت تفاوت قیمت آیفون ایکس اس مکس و آیفون ایکس

دلیل افزایش اندک قیمت آیفون ایکس اس مکس در مقایسه با آیفون ایکس ، علت این است که اپل برخی اجزای مربوط به سیستم لمس سه بعدی را حذف کرده است. البته قیمت قطعات حذف شده فقط ۱۰ دلار بوده است.
باب اودانل  از شرکت TECHnalysis Research بر این باور است تصمیم اپل از لحاظ اقتصادی برای ارائه موبایلی با نمایشگر بزرگتر درست بوده است.

منبع: اینتا

…………………………………………………………………………………….

دوستانی که قصد خرید شارژ ایرانسل – خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ رایتل و همچنین شارژ مستقیم ایرانسل و شارژ مستقیم همراه اول و رایتل – خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و یا خرید شارژ وایمکس را دارند می توانند به فروشگاه بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید شارژ – پرداخت قبض و خرید بسته اینترنت ایرانسل و بسته اینترنت همراه اول از طریق شماره گیری کد زیر از سیمکارت های ایرانسل و رایتل و شاتل فراهم شده است.

۱۲۰۰#*۷۸۹*

______________________________________

برو بالا