انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

فعلا لغو پیامک تبلیغاتی امکان پذیر است

ارسال شده توسط بهشارژ   ۱۹ - شهریور - ۱۳۹۶   بدون نظر    تعداد نمايش 817

مدیرعامل شرکت همراه اول در مصاحبه ای اعلام کرد: همه اپراتورها در سراسر جهان بدلیل اینکه سرویس های ارزش افزوده دارند برای اطلاع رسانی به کاربران و معرفی این سرویس ها و یا معرفی برخی خدمات، پیامک های تبلیغاتی برای مشترکین خود ارسال می کنند.

مدیر عامل همراه اول
وحید صدوقی درباره پیامک‌هایی که از طرف خود اپراتورها از جمله همراه اول – ایرانسل و یا رایتل به مشترکان ارسال می‌شود، اظهار کرد: بدلیل اینکه اپراتورها با مشتری باید ارتباط نزدیک داشته باشند و برخی از سرویس‌های خود را از طریق ارسال پیامک به آنها اطلاع رسانی کنند لذا این پیامک‌ها، پیامک تبلیغاتی و تجاری از بیرون اپراتور نیست که باعث ایجاد مزاحمت برای مشترکان شود بلکه با سرشماره خود اپراتور ارسال شده و اپراتور اگر خدمت و یا سرویس‌ جدیدی راه‌اندازی کرده باشد، از این طریق به اطلاع کاربر خواهد رساند.
وی اعلام کرد می توان کاری کرد که اگر مشترک درخواست کرد این نوع اس ام اس ها را نیز دریافت نکند اما تاکنون چنین درخواستی مطرح نشده است.

مدیرعامل همراه اول در مورد لغو پیامک تبلیغاتی بیان کرد: بدلیل ایجاد مزاحمت بخاطر ارسال پیامکهای تبلیغاتی، رگولاتوری سامانه ۸۰۰ را راه‌اندازی کرد تا مشترکان ارسال پیامک های تبلیغاتی را لغو کنند. در حال حاضر نیز مشترکان فقط می توانند دریافت پیام تبلیغاتی را لغو کنند و فعلا امکان لغو پیامهای ارسال شده از سوی اپراتورها وجود ندارد.

صدوقی همچنین افزود: اخیرا بعضی افراد یا شرکتها پیامک‌های تبلیغاتی را با سرشماره‌های دیگری ارسال می کنند. مثلا با شماره موبایلهای شخصی این ارسالها انجام می شوند که امکان لغو آنها وجود ندارد و باعث نارضایتی مشترکان شده است. اپراتورها حاضر به لغو ارسال این پیامک‌ها شدند اما رگولاتوری با محدود و لغو کردن این پیامک‌ها مخالفت کرد.

منبع: www.behcharge.com

 

 

 

خرید شارژ

خرید شارژ

______________________________________

برو بالا