انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

مایکروسافت تبلت ارزان قیمت Surface Go را معرفی کرد

ارسال شده توسط بهشارژ   ۲۱ - تیر - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 116

معرفی تبلت ارزان قیمت Surface Go:

مایکروسافت سرانجام  از جدید ترین تبلت خانواده سرفیس خود با نام Surface Go به طور رسمی رونمایی کرد.این محصول ارزانترین عضو خانواده سرفیس است ولی با این حال این مسئله دلیلی بر بیکیفیت بودن آن نیست.

Surface Go

Surface Go

مایکروسافت در چند سال اخیر تبلت های سرفیس را در مدلهای مختلفی به بازار عرضه کرد و ارزان ترین آن ها در حدود ۷۵۰ دلار قیمت داشت. این کمپانی سرانجام با معرفی نمونهی ۳۹۹ دلاری سرفیس گو تصمیم خود برای گسترش کاربران این محصولات را عملی کرد و در نظر دارد که با نمونهی جدید خود به طور مستقیم به رقابت با آیپدهای اپل و گلگسی بوکهای سامسونگ برود.

سرفیس گو یک تبلت سبک ۵۲۰ گرمی  است که تنها ۸.۳ میلیمتر ضخامت داشته و از یک صفحهی ۱۰ اینچی با قابلیت PixelSense برخوردار است. این قابلیت به پشتیبانی همزمان از لمس عادی و قلم مخصوص مایکروسافت کمک میکند و به نسبت صفحات لمسی معمولی، عملکرد بهتری را به ارمغان میآورد. گفتنی است که در نهایت این قابلیت به قلم سرفیس اجازه ی دستیابی به ۴۰۹۶ سطح فشاری مختلف را میدهد که به خصوص در انجام طراحی ها و کارهای تاثیر پذیر از میزان فشار بسیار مفید است.

در این تبلت از پردازندههای نسل هفتم Pentium Gold اینتل با نام Intel Pentium Gold 4415Y استفاده شده است که برای کاربریهای روزانه و همچنین استفاده از بستهی نرمافزاری آفیس و تماشای محتواهای چند رسانهای، میتواند قدرت مناسبی را فراهم کند.

همچنین به لطف به کارگیری این پردازنده، این محصول از عمر باتری بسیار خوبی برخوردار بوده و توانسته که یک طراحی بدون فن را برای این محصول به ارمغان بیاورد. میزان عمر باتری سرفیس گو در حدود ۹ ساعت اعلام شده است.

مایکروسافت در زمان معرفی محصول خود به این نکته اشاره کرده است که تبلت جدید آنها به خاطر سبکی و اندازه کوچک خود کاملاً مناسب استفاده در فضاهای آموزشی است.

منبع:  shahrsakhtafzar

………………………………………………………….

دوستانی که قصد خرید شارژ ایرانسل – خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ رایتل و همچنین شارژ مستقیم ایرانسل و شارژ مستقیم همراه اول و رایتل – خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و یا خرید شارژ وایمکس را دارند می توانند به فروشگاه بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید شارژ و پرداخت قبض از طریق شماره گیری کد زیر از سیمکارت های ایرانسل و رایتل و شاتل فراهم شده است.

۱۲۰۰#*۷۸۹*

______________________________________

برو بالا