انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

مایکروسافت تغییرات سازمانی بیشتری در بخش ویندوز اعمال می‌کند

ارسال شده توسط بهشارژ   ۱۲ - خرداد - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 399

تغییرات سازمانی بیشتر در بخش ویندوز.

 

مایکروسافت درصدد است با اعمال تغییرات سازمانی بیشتر در بخش ویندوز، سیاست جدید خود را در قبال سیستم‌ عامل محبوبش شفاف‌ تر کند.

مایکروسافت

مایکروسافت

مایکروسافت در ماه مارس تغییرات سازمانی گسترده‌ای در بخش کسب‌ و کار ویندوز اعلام کرد. با بر کناری تری میرسون، قائم‌مقام ویندوز در تابستان پیش‌ رو، این شرکت ویندوز را به دو تیم مجزا تقسیم می‌کند. واحد جدیدی که مسئول «تجارب و دستگاه‌ها» است و طی هفته‌ های آتی با تغییرات بیشتری روبرو خواهد شد. منابع نزدیک به مایکروسافت به خبرگزاری ورج گفته‌اند که جو بلفیوره به‌ زودی مسئولیت ویندوز اینسایدر (که تحت رهبری دونا سارکر قرار داشت)، برنامه‌ی پلتفرم وب مایکروسافت (اج)، اپلیکیشن‌ های همکار و برنامه‌ی طراحی مایکروسافت را بر عهده خواهد گرفت.

این تغییرات سازمانی بدین معنی است که جو بلفیوره، مسئول پیشین واحد ویندوز فون، اکنون مسئولیت‌های مهم‌تری در رابطه با بخش‌های مرتبط با مصرف‌کنندگان ویندوز بر عهده می‌گیرد. علاوه بر این، سرپرستی کامل  تیم تجارب و دستگاه‌ها به راجش جا، مدیر اجرایی سابق بخش آفیس سپرده خواهد شد. جا در یادداشتی به کارکنان شرکت اعلام کرد که این تغییرات، مسئولیت سراسری در قبال اج، تجربه‌ی ویندوز و همکاران به همراه خواهد آورد.

براساس گزارش خبرگزاری ZDNet، در تغییرات سازمانی دیگری کودو سونودا پست فعلی خود را ترک می‌کند و مسئولیت دیگری داخل شرکت بر عهده می‌گیرد. سونودا در مایکروسافت مسئول کار روی کینکت، بازی‌های ایکس‌ باکس و هولولنز بود و تا چندی پیش توسعه‌ی ویژگی‌های ویندوز نظیر استوری رمیکس، فوتوز و اقدامات مایکروسافت در بخش سه‌ بعدی را بر عهده داشت. تغییرات سازمانی جدید مایکروسافت بلافاصله اجرا می‌شوند؛ اما نتایج آن‌ ها در طول سال‌ های آینده و فراتر از تداوم به‌ روز رسانی‌های منظم ویندوز ۱۰ قابل مشاهده خواهد بود.

 

منبع: zoomit

……………………………………………………………………..

دوستانی که قصد خرید شارژ ایرانسل – خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ رایتل و همچنین شارژ مستقیم – خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و یا خرید شارژ وایمکس را دارند می توانند به فروشگاه بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید شارژ و پرداخت قبض از طریق شماره گیری کد زیر از سیمکارت های ایرانسل و رایتل و شاتل فراهم شده است.

۱۲۰۰#*۷۸۹*

______________________________________

برو بالا