انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

 • RSS
 • Delicious

مشکلات آنتن دهی و اینترنت ایرانسل و شکایت کاربران

ارسال شده توسط بهشارژ   ۱۴ - مرداد - ۱۳۹۶   یک نظر    تعداد نمايش 637

مشکلات گسترده آنتن دهی و اینترنتی ایرانسل

 

مشترکان سیم کارت‌های اعتباری و دائمی ایرانسل در طی چند روز اخیر با مشکلات گسترده و بزرگی در آنتن دهی و استفاده از خدمات اینترنت دیتا مواجه شده اند.

 

در هفته گذشته مشترکان سیم کارت‌های اعتباری و دائمی ایرانسل در آنتن دهی و استفاده از خدمات اینترنت دیتا مشکلات زیادی داشته‌اند که به گفته برخی از کاربران این مشکلات از روز شنبه آغاز شده است و در طول هفته رفع نشده است. این مسئله در حالی رخ داده است که پس از قطعی سراسری ایرانسل در حدود یک ماه گذشته این اپراتور مدعی شده بود  از این پس با این مشکلات روبرو نخواهیم شد.

به گزارش صدای ایران، در گفت‌وگوی ایلنا با برخی از مشترکان دارای مشکلات آنتن دهی، این افراد  اعلام کردند که این مشکلات حتی با گفت‌وگوی تلفنی با بخش پشتیبانی شرکت ایرانسل رفع نشده است و همچنان کیفیت پایین مکالمه و عدم آنتن دهی مخوصا در منطقه شرق تهران و خیابان انقلاب وجود دارد. حالا باید دید ایرانسل که در برنامه‌های تبلیغاتی همواره بر کیفیت بالای خدماتش تاکید دارد برای رفع این مشکل چه برنامه‌ای خواهد داشت؟

همچنین لازم به ذکر است که به گفته برخی از رانندگان اسنپ، در روزهای اخیر ارائه اینترنت دیتای ایرانسل در سطح شهر تهران بسیار ضعیف و بی کیفیت است که این مسئله باعث شده تا دسترسی به اسنپ و اینترنت دشوار شود. به گفته کاربران اینترنت گوشی تلفن همراه، مسئولان پشتیبانی ایرانسل در پاسخ به اعتراض  آنها اعلام کردند که مشکل در شبکه ایرانسل در حال رفع است.

یکی از کاربران ایرانسل در گفت‌وگو با ایلنا تاکید کرد: ایرانسل در بحث ترابرد پذیری موفق عمل نکرده است و این قبیل از قطعی‌ها و ضعف در پوشش‌دهی قطعا در استفاده کاربران از خدمات این اپراتور تردید ایجاد می‌کند و بسیاری از کاربران ایرانسل به استفاده از خدمات همراه اول یا رایتل سوق پیدا می‌کنند.

______________________________________

یک نظر ==> نظر شما چیست؟!

 1. آذر محسنی آشتیانی گفت:

  سایت محترم
  احتراما اینجانب مدیر موسسه خدمات حقوقی دادیاورآشتی(وکیل دادگستری)بوده،در سال۹۳یک فقره مودم وایمکس از شرکت ایرانسل با شماره کاربری۰۹۴۱۱۱۱۷۲۱۰دریافت نمودم که پس از مدتی به دلائلی آن را به منزل برده از در آنجا استفاده می کردم.اخیرا پس از تذکرات و تشویقهای مکرر شرکت ایرانسل درخواست مودم جایگزین با عنوان تی دی ال تی ای نمودم.پس از تماس کارشناس اعلام کردم که مودم را در محل دفترموسسه استفاده نمی کنم و در منزل واقع در اختیاریه از آن استفاده می کنم .آیا باید در محل موسسه تحویل دهید؟گفتند بله مقررات شرکت این است که باید در محل موسسه تحویل دهند.پس از تحویل در محل موسسه،با سیم کارت تست،گفتند سیم کارت از ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری بعد فعال می شود.همچنین اگر از خدمات آن ناراضی باشید تا ده روز می توانید اعلام کنید که مودم وایمکستان را عودت دهند .به کارشناس اعلام کردم که با توجه به قابلیت جابجایی مودم قاعدتا نباید در منزل دچار مشکلی شوم و ایشان تأیید کردند.پس از ۲۴ساعت در غروب پنجشنبه کماکان مودم فعال نشد و با توجه به تعطیلات آخر ماه صفر در نهایت روز دوشنبه و سه شنبه (یعنی پس از ۶روز از تحویل) بعد از تماسهای مکرر اینجانب و تماسهای معدود کارشناس فنی،اعلام کردند که در محدوده ی اختیاریه جنوبی دکل راه اندازی نشده و این مودم فقط در محلی که تحویل داده شده است باید سینگال دریافت کند و ایرانسل در سایر محلها تکلیفی به ارائه ی سرویس به این مودم نداردو
  اول- در نقشه ی محدوده های تحت پوشش اینگونه مودم ها،محدوده ی اختیاریه و پاسداران کاملا سبز و تحت پوشش نشان داده می شود.
  دوم-در قرارداد فی مابین،آدرس موسسه اعلام شده و موسسه موظف است تغییر نشانی اش را به شرکت ایرانسل نشان دهد.در تمامی قراردادها باید طرفین دارای آدرس مشخص باشند تا امکان دسترسی روشن باشد.به هیچ وجه در قرارداد هیچ نشانی ای برای ارائه ی سرویس اینترنتی،تعیین نشده است.
  سوم- در توصیف مودم های تی دی ال تی ای ” سهولت در جابجایی” یکی از اوصاف درخشان این مودم ها معرفی گردیده است و علی القاعده کاربر مودم وایمکس انتظار دارد که مانند مودم وایمکس بتواند در هر نقطه ای که ایرانسل پوشش می دهد بتواند از آن استفاده کند.
  چهارم-کارشناس عنوان کرد که فقط باید در محل موسسه تحویل دهد و از تحویل در محل مصرف سرباز زد.
  پنچم- چرا در حالی که سیم کارت دیتا بین ۲۴ تا ۷۲ساعت کاری فعال می شود،مودم وایمکس را از کاربر تحویل می گیرند؟؟
  وجوه حساب کاربری اینجانب در شرکت ایرانسل بابت دو ماه آینده ی مصرف وایمکس به مبلغ جمعا ۱۳۰هزار تومان و نیز حدود ۴۷هزار تومان بابت خرید اجباری حجم مودم و سیم کارت جدید،در حساب شرکت ایرانسل در حال گردش و استفاده است و اینجانب علی رغم عدم رضایت از مودم تی ای ال تی ای نه تنها نمی توانم از مودم در محلی که می خواهم استفاده کنم بلکه ایرانسل علاوه بر آنکه مودم وایمکس را تحویل نمی دهد،بلکه وجه را نیز مسترد نمی نماید.
  با تشکر از انعکاس مشکل به مردم و مسوولین


برو بالا