انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

در پایگاه های مدیریت بحران ۳۶ دکل مخابراتی نصب می شود

ارسال شده توسط بهشارژ   ۲۸ - اسفند - ۱۳۹۶   بدون نظر    تعداد نمايش 538

۳۶ دکل مخابراتی خود ایستا

در شهر تهران ۳۶ دکل مخابراتی خود ایستا با هدف تامین ارتباط در هنگام حوادث و سوانح نصب می شود چرا که برقراری ارتباط در حوزه خدمات اضطراری هنگام سوانح  طبیعی به ویژه زلزله موضوع نشست مدیران فنی اپراتورهای همراه اول، ایرانسل، رایتل، مبین نت، های وب با مدیران شهرداری تهران در حوزه مدیریت بحران و فناوری ارتباطات بود.

احد صادقی جانشین شهردار در شورای هماهنگی مدیریت بحران به اهمیت تامین ارتباطات هنگام وقوع سوانح گفت: از ارکان مدیریت بحران تامین ارتباطات می باشد چرا که هنگام وقوع سوانح طبیعی زیر ساخت های ازتباطات آسیب میبینند و با ترافیک بالا عملا از مدار خارج می گردد و باید هم اکنون زیرساخت های مناسب و ویژه ارتباطات مدیریت بحران پیش بینی و تامین گردد.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: مکان های مناسبی برای استقرار دکل های مخابراتی خود ایستا به شمار می آید بنابراین در مرحله نخست ۳۶ دکل مخابراتی خود ایستا در این پایگاه نصب می شود و نیاز ارتباط مخابراتی در زمان بحران تامین می گردد.

دکل نخابراتی خود ایستا

دکل مخابراتی خود ایستا

در نهایت ۷۱ نقطه برای راه اندازی اولیه ازتباطات پایدار در زمان بحران و استقرار شبکه شتاب نگاری ، سامانه پایش تصویری شهر، سامانه هشدار سریع زمین لرزه و سیستم های اطلاع رسانی میان سازمان های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران شناسایی شده است و با همکاری اپراتورها ۳۶ نقطه دکل خود ایستا در ۲۲ منطقه تهران نصب می شود و از یک شبکه مستقل ارتباط مخابراتی امن و پایدار در زمان بحران برخوردار خواهد شد.

—————————————————————————————————

کاربران عزیز می توانند برای خرید کارت شارژ و شارژ مستقیم همراه اول – شارژ مستقیم رایتل و ایرانسل- خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و همچنین خرید شارژ وایمکس به سایت بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

______________________________________

برو بالا