انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

بابت هر پیامک چقدر هزینه پرداخت می کنید؟

ارسال شده توسط بهشارژ   ۳۰ - مرداد - ۱۳۹۶   بدون نظر    تعداد نمايش 822

هزینه هر پیامک چقدر است؟

اپراتورهای مختلف هزینه های مختلفی را برای ارسال پیامک با استفاده از سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری تعیین کرده اند که ۸۸ ریال تا حداکثر ۲۳۲ ریال را شامل می‌شود.

 البته با گسترش روز افزون پیام رسان‌ها، استفاده کاربران از ارسال پیامک کاهش چشمگیری داشته و ارسال SMS دیگر کارآیی سابق را ندارد، اما در صورت قطع ارتباط اینترنتی یا دلایل دیگر، مشتریان خاص خود را دارد.sms

هزینه هر پیامک فارسی با سیم‌کارت‌ دائمی همراه اول، ۹۹ ریال و برای پیامک‌هایی که بصورت انگلیسی نوشته شده باشند، ۳۲۳ ریال تعیین شده است.

همچنین ارسال پیامک با سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول، به ازای هر صفحه پیامک فارسی، ۱۱۶ ریال هزینه دارد و با ارسال هر صفحه پیامک لاتین نیز کاربران باید ۲۷۴ ریال بپردازند.

در اپراتور دوم یا ایرانسل دائمی، هزینه هر صفحه پیامک فارسی ۸۹ ریال تعیین شده و برای پیامک‌هایی که بصورت لاتین هستند، ۱۶۰ ریال به ازای هر صفحه خواهد بود.

هزینه ارسال پیامک با سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل نیز به ازای هر صفحه پیامک فارسی، ۱۰۵ ریال بوده و هر صفحه پیامک لاتین نیز  برای کاربران ۱۹۹ ریال هزینه خواهد داشت.

تعرفه ارسال پیامک با سیم‌کارت‌ دائمی اپراتور رایتل، ۸۸ ریال به ازای هر صفحه پیامک با زبان فارسی است. در حالی که ارسال هر صفحه پیامک به زبان لاتین در این سیم‌کارت‌ها، ۱۵۹ ریال هزینه دارد.

همچنین کاربران برای ارسال پیامک با استفاده از سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل به ازای هر صفحه به زبان فارسی ۸۹ ریال می‌پردازند و ارسال پیامک به زبان لاتین نیز ۲۲۰ ریال به ازای هر صفحه هزینه دارد.

منبع: ایسنا

 

 

خرید شارژ

______________________________________

برو بالا