انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

همراهی رایتل با حجاج و زائرین خانه خدا در سفر حج

ارسال شده توسط بهشارژ   ۲۶ - مرداد - ۱۳۹۶   بدون نظر    تعداد نمايش 834

 رایتل در سفر حج امسال همراه شما خواهد بود

به گزارش روابط عمومی رایتل، این اپراتور در راستای خدمت ‌رسانی به زائرین و با هدف رفاه حال این افراد در سفر معنوی حج، نسبت به ارایه خدمات رومینگ بین الملل با تعرفه تشویقی در کشور عربستان اقدام کرده است.

رایتل حج

مشترکین سیم‌کارت‌های دایمی، دیتا و اعتباری رایتل می ‌توانند با خرید و فعال‌سازی بسته های مصرفی از خدمات رایتل بهرمند شوند.

از جمله این بسته ها میتوان به بسته۳۰ روزه تماس، پیامک و اینترنت ۱۰۰ مگابایتی ویژه حجاج با امکان ۱۰ دقیقه تماس صوتی داخل کشور عربستان، ۱۰ دقیقه تماس صوتی به ایران، ۱۰ پیامک با قیمت ۲۹ هزار تومان اشاره کرد.

لازم به ذکر است سرویس رومینگ بین الملل به صورت خودکار برای تمامی مشترکین فعال است و تعرفه‌ های تشویقی رومینگ بین ‌الملل در کشور عربستان و در ایام حج برای مشترکین رایتل با استفاده از سرویسهای اپراتور zain عربستان قابل استفاده است و استفاده از سرویس دیگر اپراتورهای این کشور با تعرفه عادی که در وبسایت رایتل، بخش تعرفه رومینگ بین الملل درج شده است، محاسبه خواهد شد. گفتنی است در صورت استفاده از خدمات اپراتور Zain عربستان هزینه مکالمه برای مشترکین به صورت ثانیه ای و هزینه دیتا براساس هر کیلوبایت محاسبه خواهد شد.

شایان ذکر است زایرین ایرانی می توانند برای افزایش اعتبار خود از روش هایی نظیر خرید کارت شارژ در ایران و استفاده از آن در عربستان (# شماره رمز*۱۴۱*) و یا خرید شارژ از طریق کد دستوری *۷۸۹*۱۲۰۰#  استفاده کنند، همچنین انتقال اعتبار توسط دوستان یا آشنایان و از طریق سیمکارت های اعتباری رایتل و همچنین اتصال به اینترنت (از طریق اینترنت موبایل یا وای فای) و خرید شارژ از طریق وب‌سایت بهشارژ به نشانی BehCharge.com امکان پذیر است.

هزینه اینترنت رایتل به ۲۹۰ تومان برای هر مگابایت کاهش یافت

در راستای ارایه خدمات هر چه بهتر و ارزان تر به زایرین خانه خدا هزینه اینترنت رایتل به ۲۹۰ تومان برای هر مگابایت کاهش یافت.

در ادامه ارایه طرحهای تخفیفی رایتل به زایرین خانه خدا و در راستای ارایه خدمات هر چه بهتر و ارزانتر ، هزینه اینترنت رایتل به ۲۹۰ تومان برای هر مگابایت کاهش یافت.

منبع: رایتل

 خرید شارژ

______________________________________

برو بالا