انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

اشتراک زیرساخت شبکه ۴G بین همراه اول و رایتل

ارسال شده توسط بهشارژ   ۲۶ - شهریور - ۱۳۹۶   بدون نظر    تعداد نمايش 443

ارائه خدمات بهتر و تقویت زیرساختهای شبکه ۴G نیازمند همکاری اپراتورها با هم است. در این راستا دو اپراتور همراه اول و رایتل همکاری خود را آغاز کرده اند و بعد از اشتراک گذاری شبکه های ۴G برای اولین بار اقدام به راه اندازی سیستم RAN Sharing نمودند. راه اندازی این سیستم، بهبود سرعت و عرضه خدمات فور جی هر دو اپراتور را در پی خواهد داشت.mci-rightel

مدیرعامل همراه اول طی مصاحبه ای که با اصحاب رسانه داشت خبر از راه اندازی ده هزار سایت نسل چهارم داد و گفت: از وقتی پروانه به ۳G  و ۴G ارتقا یافت فرکانس مناسبی به ما عرضه نشد لذا تنها امکان تزریق پنج مگابایت از فرکانس ۱۸۰۰ مگاهرتز نسل دوم به این شبکه امکانپذیر شد.

این همکاری مشترک باعث ارتقا ارائه سرویس نسل چهارم توسط رایتل از ۲۱ شهر به ۷۱۰ شهر شد و همراه اول نیز توانسته در اینترنت نسل چهارم سرعت بیشتری را به کاربران عرضه کند بطوری که هم اکنون سرعت ۴G در تبریز از پانزده مگابایت به صد مگابایت افزایش یافته است.

صدوقی گفت: در حالی به سوی این همکاری حرکت کردیم که  ظرفیت سالانه فرکانس شبکه LTE 80 مگاهرتز بود و ۷۰ مگ نیز ظرفیت خالی در اختیار داشتیم. با اینکار تلاش کردیم ضمن صرفه جویی ارزی، کاهش هزینه ها را نیز فراهم کنیم و در نهایت رضایتمندی مندی مشترکان را افزایش دهیم.

 

 

———————————————————————————————————————————————-

کاربران عزیز برای خرید شارژ ایرانسل – شارژ همراه اول و شارژ رایتل و شارژ مستقیم به سایت زیر مراجعه کنید.

www.BehCharge.com

خرید شارژ و بسته ۳G و ۴G بدون نیاز به اینترنت مخصوص مشترکان ایرانسل و رایتل از کد زیر

۱۲۰۰#*۷۸۹*

 

______________________________________

برو بالا