انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

هوش مصنوعی به خاورمیانه ۳۲۰ میلیارد دلار پول تزریق می کند

ارسال شده توسط بهشارژ   ۱۵ - فروردین - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 170

هوش مصنوعی ۳۲۰ میلیارد دلار پول به خاورمیانه می‌آورد!

هوش مصنوعی مستقیما در سال ۲۰۳۰ بر اقتصاد و فضای جامعه خاورمیانه تاثیر می گذارد و باعث می‌شود این منطقه در آینده به یکی از قطب‌های جهان در عرصه هوش مصنوعی تبدیل شود.

فناوری هوش مصنوعی علاوه بر رشد صنایع و ایده‌پردازی، اکنون به حیطه رشد ملی و توسعه کشورها و مناطق مختلف جهان نیز قدم گذاشته است.

براساس آخرین مطالعات، مرکز تحقیقاتی PwC پیش بینی کرده است که فناوری هوش مصنوعی بیش از ۳۲۰ میلیارد دلار  تا سال ۲۰۳۰ به اقتصاد منطقه خاورمیانه تزریق خواهد کرد.
در منطقه خاورمیانه ، فرصت‌های بی‌شماری در عرصه هوش مصنوعی وجود دارد که می‌تواند این فناوری را به میزان قابل ملاحظه‌ای ارتقاء دهد. چنانچه دولت‌ها بر روی نوآوری‌های ارائه شده در این زمینه سرمایه‌گذاری کنند، پیشرفت‌های بیشتری صورت می‌گیرد.

نوآوری فناورانه باعث شده است هوش مصنوعی در عزصه های مختلف آسان تر شود. سازمان‌ها و صنایع مختلف در خاورمیانه بیش از هر زمان دیگر از هوش مصنوعی استقبال می‌کنند. بیشترین تأثیرات هوش مصنوعی در منطقه خاورمیانه در کشور امارات مشاهده می‌شود.

در سال ۲۰۳۰ پیش بینی شده است ۱۴ درصد از تولید ناخالص ملی در این کشور به صورت مستقیم با هوش مصنوعی در ارتباط باشد و بعد از آن عربستان صعودی با ۱۲٫۴ درصد تولید ناخالص ملی و مصر با ۷٫۷ تولید ناخالص ملی قرار داشته باشند.

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی چیست؟

ساخت ماشین هایی که کارهایی را انجام می دهند که آن کارها معمولاً با استفاده از هوش انسان انجام می شوند؛ مثل، ترجمه یک زبان به زبان دیگر. به عنوان تعریفی دیگر، دانش و مهندسی ساخت ماشین های هوشمند و مخصوصاً برنامه های کامپیوتری هوشمند می باشد ، وابسته به کامپیوترهای مورد استفاده برای فهم هوش انسانی می باشد، ولی لازم نیست که خودش را به روش هایی که به صورت زیستی قابل مشاهده اند محدود نماید.

……………………………………………………………………………

قابلیت خرید شارژ و شارژ مستقیم همراه اول و شارژ مستقیم ایرانسل– خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و همچنین خرید شارژ وایمکس در سایت بهشارژ وجود دارد.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید شارژ و خرید بسته اینترنت و پرداخت قبض با شماره گیری کد #۱۲۰۰*۷۸۹* از سیم کارت ایرانسل و رایتل فراهم شده است.

______________________________________

برو بالا