انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

شرایط جدید واردات تبلت های سیم کارت خور در ایران

ارسال شده توسط بهشارژ   ۱۲ - خرداد - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 516

شرایط جدید واردات تبلت

گمرک ایران شرایط جدید واردات تبلت های سیم کارت خور را اعلام کرد. به این ترتیب از این پس، اخذ شناسه و ثبت نمایندگی برای واردات تبلت‌های دارای سیم کارت در ایران اجباری خواهد بود.

تبلت سیم کارت خور

تبلت سیم کارت خور

گمرک ایران با صدور بخشنامه‌ای اعلام کرد که از این پس واردات تبلت های سیم کارت خور تنها از طریق اخذ شناسه کالا و ثبت نمایندگی برای آن مجاز خواهد بود. طبق اعلام گمرک، متقاضیان ورود این نوع کالاها باید قبل از مراجعه به سامانه جامع تجارت، ابتدا شناسه‌های کالایی مربوطه را در سامانه شناسه کالا به نشانی cid.ntsw.ir ثبت کرده و سپس برای ثبت نمایندگی خود در سامانه یکپارچه مجوزها به مرکز اصناف مراجعه کنند. اگر شناسه کالایی محصول مورد نظر قبلا در سامانه شناسه کالا ثبت شده باشد، واردکننده می‌تواند بدون تعریف شناسه جدید از شناسه‌های تعریف شده‌ی قبلی استفاده کند.

کاهش ۷۳ درصدی واردات تبلت

گمرک ایران همچنین آماری از واردات تبلت های سیم کارت خور در ماه‌های اخیر منتشر کرد. طبق آمار گمرک، در فروردین‌ماه سال جاری، ارزش واردات تبلت بیش از ۵۰۰ هزار دلار بوده است. در اولین ماه سال ۱۳۹۷، رقمی معادل ۵۱۴ هزار و ۵۷۷ هزار دلار تبلت حداقل ۷ اینچ از چین و امارات متحده عربی به بازار ایران وارد شده است. ارزش واردات این کالا در فروردین‌ماه سال گذشته ۱ میلیارد و ۹۵۶ هزار و ۳۴۲ دلار بود و به این ترتیب واردات تبلت در سال جاری در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل ۷۳ درصد کاهش پیدا کرده است.

 

منبع:  gadgetnews

………………………………………………………………………

دوستانی که قصد خرید شارژ ایرانسل – خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ رایتل و همچنین شارژ مستقیم – خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و یا خرید شارژ وایمکس را دارند می توانند به فروشگاه بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید شارژ و پرداخت قبض از طریق شماره گیری کد زیر از سیمکارت های ایرانسل و رایتل و شاتل فراهم شده است.

۱۲۰۰#*۷۸۹*

 

______________________________________

برو بالا