انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

پردازنده ۸ هسته‌ ای Core i9-9900K اینتل

ارسال شده توسط بهشارژ   ۱۰ - مرداد - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 431

پردازنده ۸ هسته‌ ای Core i9-9900K اینتل تا کمتر از دو ماه دیگر عرضه می‌ شود:

اخیراً برخی وب سایت‌ ها تعدادی اسلاید منتسب به اینتل را منتشر کرده‌ اند که ظاهراً زمان عرضه پردازنده‌ های ۸ هسته‌ ای اینتل را نشان می‌دهد. بر پایه این اسلایدها تا پیش از پایان فصل میلادی جاری شاهد عرضه اولین پردازنده‌ ۸ هسته ای اینتل برای پلتفرم LGA 1151 خواهیم بود.

intel

intel

در صورتی که این اسلایدها درست باشند، در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸ میلادی شاهد عرضه پردازنده‌ های ۸ هسته‌ ای Core و پس از آن در فصل اول ۲۰۱۸ شاهد عرضه Coffee Lake Refresh خواهیم بود. هم زمان یک منبع دیگر ادعا می‌کند پردازنده‌ های ۸ هسته‌ ای اینتل در ماه اکتبر عرضه می‌شوند.

ظاهراً Core i9-9900K پرچم‌ دار این سری از پردازنده‌ های اینتل است. پردازنده یاد شده دارای ۸ هسته پردازشی فیزیکی و قابلیت Hyper-threading است که آن را قادر به اجرای هم زمان Threadا۱۶ می سازد. این پردازنده از ۱۶ مگابایت حافظه کش سطح سوم مشترک میان تمامی هسته‌ ها بهره می‌برد.

دومین پردازنده رده بالا این سری Core i7-9700K نام دارد که علی رغم برخورداری از ۸ هسته پردازشی فیزیکی، فاقد قابلیت Hyper-threading است، بنابراین می‌تواند حداکثر Threadا۸ موازی را اجرا کند. این پردازنده داری ۱۲ مگابایت حافظه کش سطح سوم است که یاد آور سری Core i5 نسل قبل است.

در نهایت به Core i5-9600K می‌رسیم که Core i5 های نسل هشتمی، تغییر زیادی به خود ندیده است. این پردازنده دارای ۶ هسته پردازشی فیزیکی با توانایی اجرای هم زمان Threadا۱۶ و ۹ مگابایت حافظه کش سطح سوم است.

بر پایه اطلاعات موجود، این پردازنده‌ ها از سوی مادربردهای سری ۳۰۰ فعلی پشتیبانی می‌شوند.

منبع: shahrekhabar

………………………………………………………….

دوستانی که قصد خرید شارژ ایرانسل – خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ رایتل و همچنین شارژ مستقیم ایرانسل و شارژ مستقیم همراه اول و رایتل – خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و یا خرید شارژ وایمکس را دارند می توانند به فروشگاه بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید شارژ و پرداخت قبض از طریق شماره گیری کد زیر از سیمکارت های ایرانسل و رایتل و شاتل فراهم شده است.

۱۲۰۰#*۷۸۹*

 

______________________________________

برو بالا