انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

راه اندازی پر سرعت ترین کابل اینترنتی توسط گوگل

ارسال شده توسط بهشارژ   ۱۲ - فروردین - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 441

راه اندازی پر سرعت ترین کابل اینترنتی توسط گوگل

شرکت گوگل از سال ۲۰۱۰ تا حالا تلاش های بسیاری برای گسترش ارتباط اینترنتی و همچنین افزایش سرعت آن انجام داده است که LOON از این نوع پروژه هاست. دو سال پیش این شرکت از کار بر روی ایجاد یک لینک کابلی ویژه با پهنای باند ۶۰ ترابیت بر ثانیه بین دو کشور آمریکا و ژاپن خبر داد. مدیر مرکز زیرساخت‌های فنی گوگل “اورس هوزِل”، از برقراری این ارتباط کابلی پرسرعت خبر داده است.

طول این کابل ۹۰۰۰ کیلومتر است و شهر اورِگان در ساحل غربی آمریکا را به دو شهر ساحلی “می” و “چیبا” در ژاپن متصل می‌کند و اعلام کرده است که این اقدام ویژه ظرفیت بیشتری را برای کابل‌های زیردریایی است ارائه می دهدو سرعت اینترنتی جهانی را تقویت کند.

گوگل یکی از شش شرکتی است که در کنسرسیوم پروژه کابلی Faster حضور داشته است و از دیگر شرکت های حاضر شامل اپراتور موبایلی KDDI ژاپن، Singtel سنگاپور و NEC ژاپن می توان اشاره کرد.

پر سرعت ترین کابل اینترنتی توسط گوگل

پر سرعت ترین کابل اینترنتی توسط گوگل

………………………………………………………………………………

کاربران عزیز می توانند برای خرید کارت شارژ و شارژ مستقیم همراه اول و شارژ مستقیم ایرانسل- خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و همچنین خرید شارژ وایمکس به سایت بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید شارژ و خرید بسته اینترنت و پرداخت قبض با شماره گیری کد #۱۲۰۰*۷۸۹* از سیم کارت ایرانسل و رایتل وجود دارد.

______________________________________

برو بالا