انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

پیوستن گوگل به فناوری بلاک چین

ارسال شده توسط بهشارژ   ۷ - فروردین - ۱۳۹۷   بدون نظر    تعداد نمايش 483

گوگل به فناوری بلاک چین پیوست

گوگل برای خدمات مختلف آنلاین خود به ایجاد یک خط مرتبط با فناوری بلاک چین  وارد این فناوری شده است.

فناوری بلاک چین برای رمزنگاری ارزهای دیجیتال همچون بیت کوین استفاده میشود و استفاده گوگل از آن به این معنا نیست که این شرکت در حال ایجاد ارز دیجیتالی جدید است.

گوگل در حال ساخت اسناد دیجیتالی است که برای اهداف مختلف همچون اطلاعات شخصی کاربران مورد استفاده قرار می گیرد. گوگل در کنار استفاده شخصی می خواهد این برنامه را در اختیار شخص ثالث قرار دهد تا از آنها در ارسال و بررسی معاملات استفاده کنند و از نسخه های دیگر این فناوری برای شرکت های دیگر استفاده کند.

کارکنان گوگل در چند ماه اخیر بر روی فناوری بلاک چین کار کرده اند. و بر این باورند که خط سرویس های ابری این شرکت کاملاً متناسب با فناوری بلاک چین هستند، اما گوگل هنوز آماده انتشار رسمی نیست.

بلومبرگ از سخنگویان گوگل میگوید:

“مانند بسیاری از فناوری های جدید، ما پتانسیل استفاده از بلاک چین را در تیم های مختلفی مورد بررسی قرار داده‌ایم. اما خیلی زود است که بخواهیم در مورد هر گونه استفاده یا برنامه احتمالی صحبت کنیم.”

فرصت ها و چالش های بسیاری در رشد فناوری بلاک چین را پیش روی شرکت های پیشتاز گوگل قرار داده است و باعث می شود گوگل راهی امن برای ذخیره اطلاعات کاربران پیش روی خود ببیند که به شود گوگل و مشتریان است. وجود این فناوری یاعث شده است استارت آپ ها آسانتر با گوگل رقابت کنند و موقعیت رهبری این شرکت در بازار را تضعیف کنند.

راهکار کلیدی گوگل برای مقابله با با این استارت آپ ها خریداری این شرکت هاست. در سال ۲۰۱۷ گوگل سرمایه گذاری عظیمی را بر روی استارت آپ هایی که در حوزه فناوری بلاک چین و اسناد دیجیتال فعالیت میکنند، انجام داد. این شرکت آمریکایی در حال کار بر روی پروژه بزرگی است اگرچه اکنون چیزی برای ارائه نداشته باشد.

گوگل و فناوری بلاک چین

گوگل و فناوری بلاک چین

………………………………………………………………………………

کاربران عزیز می توانند برای خرید شارژ و شارژ مستقیم همراه اول و شارژ مستقیم ایرانسل- خرید شارژ سیم‌کارت‌های خارجی و پرداخت قبض و همچنین خرید شارژ وایمکس به سایت بهشارژ مراجعه کنند.

www.BehCharge.com

همچنین امکان خرید شارژ و خرید بسته اینترنت و پرداخت قبض با شماره گیری کد #۱۲۰۰*۷۸۹* از سیم کارت ایرانسل و رایتل وجود دارد.

______________________________________

برو بالا