انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

آیا قیمت اینترنت موبایل و نرخ مکالمه تلفن همراه کاهش خواهد یافت؟

ارسال شده توسط بهشارژ   ۲۳ - مرداد - ۱۳۹۶   بدون نظر    تعداد نمايش 438

 بازنگری در قیمت اینترنت موبایل و کاهش نرخ مکالمه تلفن همراه

 
طبق گفته صادق عباسی شاهکوه معاون سازمان تنظیم مقررات، قرار است یک بازنگری روی قیمت استفاده از خدمات اینترنت و مکالمه موبایل صورت بگیرد و در نیمه دوم امسال به یک جمع بندی در این زمینه رسیده شود.

صادق عباسی شاهکوه در گفتگو با خبرنگار مهر، از بررسی مدل تعرفه گذاری در سرویس اینترنت موبایل در معاونت صدور مجوز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خبر داد و گفت: همانطور که در بخش تعرفه اینترنت ثابت، بازنگری صورت گرفته است، در حوزه موبایل نیز به دنبال بازنگری و تغییر تعرفه ها هستیم.کاهش تعرفه اینترنت

وی با اشاره به اینکه سال گذشته نرخ اینترنت موبایل با کاهش چشمگیری روبه رو بوده است، ادامه داد: در بررسی تعرفه های موبایل، قصد داریم مدل تعرفه گذاری را به سمت بسته های ترکیبی صوت و دیتا ببریم. به این معنی که اپراتورهای ایرانسل – همراه اول و رایتل  بسته هایی تعریف کنند که قیمت مکالمه و اینترنت به صورت ترکیبی برای مشترکان با صرفه اقتصادی همراه باشد.

معاون رگولاتوری با بیان اینکه در این مدل تعرفه گذاری قصد حذف مدل حجمی اینترنت موبایل را نداریم، افزود: بیشترین تمرکز بر این است که با تعریف بسته اینترنت ترکیبی، قیمت مکالمات موبایل کاهش یابد.

صادق عباسی شاهکوه تاکید کرد: این موضوع در حال بررسی است و پیش بینی می کنیم در نیمه دوم سال، برای ارائه به کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به جمع بندی برسیم.

منبع: مهر

 

 

 

خرید شارژ

______________________________________

برو بالا