انتشار تازه ترین اخبار اپراتورها و تکنولوژی – وبلاگ بهشارژ

  • RSS
  • Delicious

کسب رتبه اول در بین اپراتورهای کشور توسط همراه اول

ارسال شده توسط بهشارژ   ۳۱ - خرداد - ۱۳۹۶   بدون نظر    تعداد نمايش 694

همراه اول رتبه اول اپراتورهای تلفن همراه کشور را در نتایج رتبه‌ بندی و انتخاب اپراتورهای برتر سال ۹۵ بدست آورد.

 

شرکت ارتباطات سیار ایران طی گزارشی اعلام کرد، توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ارزیابی- رتبه ‌بندی و انتخاب اپراتورهای برتر در حوزه‌ های ثابت و سیار انجام شد که همراه اول توانست رتبه اول را که از سال ۹۲ در اختیارش بود باز هم بدست آورد.همراه اول

علی اصغر عمیدیان رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، در گفتگویی که با سایت سازمان مذکور انجام شده، اسامی شرکت های برتر را اعلام کرد و سپس اذعان کرد: ارزیابی و رتبه بندی انجام شده با مشارکت حداکثری اپراتورها و با تاکید بر معیارهای افزایش رضایت مشترکان، تعامل با رگولاتوری و ایجاد فضای رقابتی سالم و قانون ‌مداری در سال ۹۵ صورت پذیرفته است.

ارزیابی صورت گرفته بر اساس ۶ معیار و بیست و یک زیر شاخص انجام شده است. تعداد ۳۶ اظهارنامه از اپراتورهای ارائه‌ دهنده خدمات ارتباطی ثابت و سیار در مدت دو ماه دریافت و بیش از ۲۵۶ نفر روز بازدید میدانی توسط ارزیابان ارشد و ناظرین سازمان صورت گرفته است.

براساس نتایج و ارزیابی بدست آمده، شرکت همراه اول در بخش دارندگان پروانه اپراتورهای سیار، رتبه اول و شرکت ایرانسل رتبه دوم و شرکت خدمات ارتباطی رایتل رتبه سوم را بدست آورده اند.

شرکت ارتباطات مبین نت نیز رتبه اول را در بخش دارندگان پروانه انتقال داده مبتنی بر فناوری بی‌ سیم ثابت (FWA)، و شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل رتبه دوم و همچنین در بخش دارندگان پروانه ایجاد و بهره‌ برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP)، شرکت انتقال داده‌ های آسیاتک و در بخش دارندگان پروانه ارائه خدمات انتقال داده از طریق ماهواره (SAP)، شرکت ارتباطات ماهواره ‌ای سامان رتبه برتر را نسبت به سایر شرکت ها بدست آوردند.

منبع: همراه اول

______________________________________

برو بالا